The Surge 2 - Symfonia przemocy, czyli nowy zwiastun

Materiał promujący The Surge 2 okraszono świetną ścieżką dźwiękową.

@ 17.09.2019, 11:03
Marcin "bigboy177" Trela
Czasem coś piszę, czasem programuję, czasem projektuję, czasem robię PR, a czasem marketing... wszystko to, czego wymaga sytuacja. Uwielbiam gry, nie cierpię briefów reklamowych!
pc, ps4, xbox one

W sieci pojawił się kolejny materiał filmowy, promujący The Surge 2. Deweloperzy zatytułowali go "Symfonia przemocy" i, jak nie trudno wywnioskować, skupia się on na niebywale brutalnym systemie walki, opracowanym na potrzeby wspomnianej gry.

Wideo jest o tyle ciekawe, że wygląda jak musical. Za ścieżkę dźwiękową robi w tym przypadku The End of the World w wykonaniu Sharon Van Etten, a oprawa wizualna to po prostu różnej maści ujęcia i sekwencje wyciągnięte bezpośrednio z The Surge 2.

Całość prezentuje się nieźle, wobec czego zdecydowanie warto się zapoznać. Sama gra też wygląda solidnie, a samodzielnie będziemy mogli ją sprawdzić już 24 września. Grać będziemy wówczas na komputerach osobistych oraz konsolach Xbox One i PlayStation 4. Nasze wrażenia z beta testów, znajdziecie w tym miejscu.


Sprawdź także:

The Surge 2

Premiera: 24 września 2019
PC, PS4, XBOX ONE

The Surge 2 to kontynuacja futurystycznej gry akcji z elementami RPG, reprezentująca mechaniki rozgrywki zbliżone do cyklu Dark Souls czyli tzw. "soulslike". Za projekt p...

Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?