Zwiastun premierowy Borderlands 3

Wydawca i deweloper szykują się do wielkiej premiery Borderlands 3.

@ 10.09.2019, 11:45
Marcin "bigboy177" Trela
Czasem coś piszę, czasem programuję, czasem projektuję, czasem robię PR, a czasem marketing... wszystko to, czego wymaga sytuacja. Uwielbiam gry, nie cierpię briefów reklamowych!
pc, ps4, xbox one

Zwiastun premierowy Borderlands 3

Premiera Borderlands 3, jednej z najbardziej wyczekiwanych strzelanek ostatnich lat, odbędzie się już za kilka dni. Jeśli na debiut projektu czekacie, rzućcie okiem na pierwsze recenzje, a także zwiastun premierowy.

Zwiastun, o którym mowa widnieje poniżej. Jako że pochodzi on z kanału rodzimego dystrybutora Borderlands 3, firmy Cenega, został on okraszony polskimi napisami. Jeśli chodzi o zawartość materiału, jest wszystko, to czego moglibyśmy się spodziewać.

Na filmie nie brakuje dynamicznych scen walki, mnóstwa charakterystycznych dla serii postaci, a także mocno pokręconego humoru. Seans wzbogacono utworem autorstwa słynnego zespołu Queen, co tylko dodaje pikanterii całości kreacji.

Premiera Borderlands 3 odbędzie się już w najbliższy piątek, 13 września bieżącego roku. Grać będziemy wówczas na komputerach osobistych (wymagania) oraz konsolach Xbox One i PlayStation 4.


Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?