Nadchodzi Rise of the Ghosts dla RAGE 2

Chodzi o dodatek fabularny, rozszerzający scenariusz oraz świat RAGE 2.

@ 10.09.2019, 12:46
Marcin "bigboy177" Trela
Czasem coś piszę, czasem programuję, czasem projektuję, czasem robię PR, a czasem marketing... wszystko to, czego wymaga sytuacja. Uwielbiam gry, nie cierpię briefów reklamowych!
pc, ps4, xbox one

Nadchodzi Rise of the Ghosts dla RAGE 2

RAGE 2 zadebiutowało na rynku przed kilkoma miesiącami. Projekt był to solidny, a w związku z tym na pewno sprzedał się w niemałym nakładzie. Dla jego fanów deweloperzy przygotowali rozszerzenie.

Dodatek zatytułowany Rise of the Ghosts trafi do sprzedaży już 26 września bieżącego roku, a będzie on oczywiście dostępny na PC, PS4 oraz Xboksie One. Dzięki niemu do gry trafi między innymi całkiem nowa frakcja przeciwników, tzw. Duchy.

Duchy postanowiły stanąć za kobietą o imieniu Iris, a w zamian za to wszyscy członkowie frakcji otrzymali nadzwyczajne umiejętności. Główny bohater gry, Walker, wyrusza do nowego miasta, aby powstrzymać rosnącą w siłę frakcję, a czyni to za sprawą całkiem nowych narzędzi perswazji.

Rise of the Ghosts nabędziecie za równowartość $15, albo w ramach przepustki sezonowej, która zawarta jest w wersji Digital Deluxe gry RAGE 2.


Sprawdź także:
RAGE 2

RAGE 2

Premiera: 14 maja 2019
PC, PS4, XBOX ONE

RAGE 2 to kolejna gra studia id Software, twórców między innymi serii Doom oraz Quake. Projekt przenosi gracza do post apokaliptycznego świata, w którym ciągle walczy o p...

Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?