Są pierwsze recenzje GreedFall - dziś premiera

Dziś premiera najnowszego dzieła studia Spiders. Do sieci trafiły też pierwsze recenzje. Wynika z nich, że GreedFall to całkiem udana gra RPG.

@ 10.09.2019, 11:31
Marcin "bigboy177" Trela
Czasem coś piszę, czasem programuję, czasem projektuję, czasem robię PR, a czasem marketing... wszystko to, czego wymaga sytuacja. Uwielbiam gry, nie cierpię briefów reklamowych!
pc, ps4, xbox one

Są pierwsze recenzje GreedFall - dziś premiera

Jeśli czekacie na najnowszy projekt studia Spiders, specjalizującego się w grach RPG, to wiedzcie, że jest on całkiem udany. W sieci pojawiły się pierwsze oceny Greedfall, bo o nim mowa, a wynika z nich, że choć nie mamy do czynienia z arcydziełem, dostajemy naprawdę solidnego przedstawiciela wspomnianego gatunku.

Greedfall, jak sami deweloperzy przyznali, wzorowane jest na klasycznych projektach studia BioWare. Mamy więc duży nacisk na rozmowy z postaciami niezależnymi, a także scenariusz. Do tego dochodzi pojedynkowanie się z napotkanymi przeciwnikami.

W przypadku nowego dzieła Spiders mamy do czynienia z fikcyjnym światem wzorowanym na wydarzeniach, jakie miały miejsce w naszej cywilizacji w XVII wieku. Protagonista, jak na RPG przystało, dysponuje różnymi umiejętnościami, a w miarę postępów jego cechy jesteśmy w stanie rozwijać.

Jeśli chodzi o pierwsze recenzje, wyglądają one następująco:

  • Push Square – 7
  • RPG Site – 8
  • Screen Rant – 3.5/5
  • Wccftech – 7.5
  • Hobby Consolas – 84/100

Premiera Greedfall ma miejsce dzisiaj - dzieło zadebiutowało na komputerach osobistych i konsolach Xbox One oraz PlayStation 4 - a naszej recenzji spodziewajcie się niebawem.


Sprawdź także:
Greedfall

Greedfall

Premiera: 10 września 2019
PC, PS4, XBOX ONE

Greedfall to gra akcji RPG inspirowana XVIII wiecznym barokiem. Za projekt odpowiada zaprawione w gatunku studio Spiders znane między innymi za sprawą Bound By Flame oraz...

Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):
0 kudosshuwar   @   13:41, 10.09.2019
A kto oficjalnie sprzedaje wersję na PC, prócz Steam'a? Wiemy? Bo widzę same jakieś g2a, allegro i tego typu śmietniska Uśmiech
0 kudosdabi132   @   15:20, 10.09.2019
Cytat: shuwar
A kto oficjalnie sprzedaje wersję na PC, prócz Steam'a? Wiemy? Bo widzę same jakieś g2a, allegro i tego typu śmietniska Uśmiech

W Polsce nikt z tego co widzę. Taniej niż na Steamie możesz zakupić w GreenManGaming lub w cdkeys.
0 kudosfrycek88   @   18:21, 10.09.2019
Fajnie wiedzieć że gierka im się udała.