Twórcy The Surge 2 przygotowują drugie zamknięte testy beta gry

Beta The Surge 2 będzie jednak mocno ograniczona.

@ 08.08.2019, 11:16
Marcin "bigboy177" Trela
Czasem coś piszę, czasem programuję, czasem projektuję, czasem robię PR, a czasem marketing... wszystko to, czego wymaga sytuacja. Uwielbiam gry, nie cierpię briefów reklamowych!
pc, ps4, xbox one

Studio Deck13 ujawniło, że już niebawem odbędzie się druga faza zamkniętych beta testów The Surge 2. Inicjatywa odbędzie się jeszcze w tym miesiącu, wszak premiera coraz bliżej, a wszyscy zainteresowani mogą zgłaszać chęć uczestnictwa za sprawą poniższego linka.

Druga zamknięta beta The Surge 2 odbędzie się 15 sierpnia. Potrwa natomiast do 25 dnia tego samego miesiąca. W tym czasie około 1000 osób będzie mogło sprawdzić najnowsze przedsięwzięcie deweloperów. Ze względu na ograniczoną liczbę miejsc, uczestnictwo nie jest oczywiście gwarantowane.

Gracze, którzy zostaną wybrani będą musieli podpisać umowę o poufności, co oznacza, że nie będą w stanie rozpowszechniać żadnych detali na temat gry. Nie pojawią się też żadne nieautoryzowane screeny, ani materiały filmowe. Najpewniej dostaniemy jednak garść oficjalnych.

Premierę The Surge 2 zaplanowano na dzień 24 września bieżącego roku. Grać będziemy na PC, PS4 oraz Xboksie One, a jeśli interesują Was nasze wrażenia z ogrywania tytułu, rzućcie okiem na artykuł Adama.


Sprawdź także:

The Surge 2

Premiera: 24 września 2019
PC, PS4, XBOX ONE

The Surge 2 to kontynuacja futurystycznej gry akcji z elementami RPG, reprezentująca mechaniki rozgrywki zbliżone do cyklu Dark Souls czyli tzw. "soulslike". Za projekt p...

Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?