Code Vein: zobacz najnowszy gameplay trailer gry Namco Bandai

Code Vein jest robione od dłuższego czasu i Namco Bandai co jakiś czas nam o nim przypomina, tak jak dziś, najnowszym zwiastunem.

@ 19.07.2019, 17:30
Patryk "juve" Jankowski
Jestem szczęśliwym, wieloletnim i oddanym użytkownikiem konsol PlayStation. Lubię dopracowane, rozbudowane i ambitne gry wideo z najwyższej półki. Osobiście znam Solid Snake'a, z Larą Croft umawiałem się na randki i mieszkam w Residencji. Rzekłem.
pc, ps4, xbox one

Nowa zajawka Code Vein przedstawiająca bossa o nazwie Invading Executioner została udostępniona przez Namco Bandai na ich kanale na YouTube.

Invading Executioner używa swojej kosy do szybkich ataków z zabójczą precyzją. Potrafi również wykorzystać element wody do niszczycielskich ataków obszarowych i do zamknięcia dystansu między sobą a graczem.

Gra całymi garściami czerpie z tego, co udało się osiągnąć i wykształcić na przestrzeni lat Form Software z ich popularną marką Dark Souls. Namco Bandai chce zagarnąć trochę rynku dla siebie tworząc grę z innym stylem graficznym, ale podobnie trudną, wymagającą i zmuszającą do nieustannego skupienia.

Code Vein wydane zostanie w obu Amerykach 27 września 2019 r. na PlayStation 4, Xbox One i komputer PC za pośrednictwem Steam.


Sprawdź także:

Code Vein

Premiera: 27 września 2019
PS4, XBOX ONE, PC

Code Vein to gra akcji z elementami RPG osadzona w mrocznym, post-apokaliptycznym uniwersum. Za projektem stoją weterani z Bandai Namco, którzy sami przyznają się do insp...

Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):
0 kudosMicMus123456789   @   14:43, 22.07.2019
To nie będzie przyjemny boss. Już widzę te wszystkie zgony xD