Iron Man VR na PlayStation VR na nowych fragmentach wideo

Film „Behind The Scenes” Iron Man VR ujawnia więcej na temat nadchodzącej gry akcji od studia Camouflaj.

@ 19.07.2019, 17:23
Patryk "juve" Jankowski
Jestem szczęśliwym, wieloletnim i oddanym użytkownikiem konsol PlayStation. Lubię dopracowane, rozbudowane i ambitne gry wideo z najwyższej półki. Osobiście znam Solid Snake'a, z Larą Croft umawiałem się na randki i mieszkam w Residencji. Rzekłem.
ps4

Podczas Com Comic San Diego, które odbyło się 18 lipca, Sony ujawniło więcej na temat nadchodzącej gry akcji Iron Man VR Marvela. Przede wszystkim opublikowano film „Behind The Scenes” z twórcami Iron Man VR z Camouflaj oraz rysunek Impulse Amor.

Film zakulisowy pokazuje, jak twórcom udało się symulować wrażenie bycia Iron Manem i latania po niebie w goglach VR, zarządzając silnikiem oraz bronią. Szczególną uwagę zwrócili na to, aby gra była jak najbardziej realistyczna, zaś gracze mogli poczuć pęd zbroi Iron Mana. Pokazana rozgrywka wyświetla także różne rodzaje misji w grze, takie jak pokonywanie fal wrogów lub misje eskortujące.

Drugi film to timelapse rysunku pancerza autorstwa ilustratora Marvela Adi Granova.

Zarówno wideo zakulisowe z nową rozgrywką, jak i wideo do rysowania Impulse Armor timelapse można znaleźć poniżej.

Iron Man VR zostanie wydany na PlayStation 4 i PlayStation VR pod koniec 2019 roku. Gra nie ma jeszcze dokładnej daty premiery.


Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?