Marvel's Avengers - wyciekł krótki fragment gameplayu

Demo pokazywane za zamkniętymi drzwiami Comic Con.

@ 19.07.2019, 14:26
Adam "Dirian" Weber
Chwalmy Słońce!
pc, ps4, xbox one

W sieci pojawił się krótki gameplay z gry Marvel's Avengers. Filmik nagrano telefonem, ale widać na nim dość wyraźnie fragment, w którym Thor masakruje swoim młotem przeciwników.

Do premiery gry zostało jeszcze sporo czasu, więc twórcy nie śpieszą się z publikowaniem oficjalnych nagrań. Debiut Marvel's Avengers zaplanowano na 15 maja 2020 roku, a platformy docelowe to PC, PlayStation 4 oraz Xbox One.

W produkcji wcielimy się w szereg bohaterów z uniwersum Marvela. Misje będziemy mogli wykonywać dowolnym bohaterem (w grze wystąpią m.in. Thor, Kapitan Ameryka, Iron Man, Hulk czy Czarna Wdowa), choć niektóre zadania będą przypisane pod konkretną postać.

We wspomnianym demie, prezentowanym na Comic Con w San Diego, ukazano Thora, który przybył na most Golden Gate by rozprawić się z wrogami - chwilę później dołączają do niego pozostali Avengersi (niestety, tego poniższe nagranie już nie obejmuje).

Square Enix, wydawca gry, obiecuje pokazać oficjalny gameplay po prezentacji na gamescomie, czyli pod koniec sierpnia. Póki co zostaje nam ten krótki filmik, który ktoś wrzucił do sieci.


Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?