Astroneer - twórcy upamiętniają lądowanie na Księżycu misji Apollo 11

Możemy wylądować na wirtualnym odpowiedniku.

@ 19.07.2019, 16:23
Adam "Dirian" Weber
Chwalmy Słońce!
pc, xbox one

Twórcy niezależnej gry Astroneer przygotowali nową aktualizację dla swojej gry, będącą hołdem dla misji Apollo 11, której załoga 20 lipca 1969 roku wylądowała na Księżycu.

Jak nietrudno wyliczyć, jutro mija 50 lad odkąd astronauci Neil Armstrong oraz Buzz Aldrin odbyli kosmiczny spacer po powierzchni naszego jedynego satelity. Z tej okazji studio System Era Softworks przygotowało specjalną aktualizację dla gry Astroneer, w ramach której możemy wybrać się na wirtualny odpowiednik naszego Księżyca.

Tam z kolei czeka na nas kosmiczny lądownik, po którego odnalezieniu w nagrodę otrzymamy klasyczne kombinezony dla astronautów, wzorowane na tych, które nosili członkowie załogi Apollo 11.

Jednocześnie gra otrzymała także świeżą aktualizację, która także wchodzi w skład The Lunar Update. W jej ramach poprawiono optymalizację gry, dodano kilka przedmiotów i elementów do bazy, ale też wyeliminowano zgłaszane przez graczy niedociągnięcia.

Astroneer to kosmiczny sandbox, w ramach którego gromadzimy surowce i rozbudowujemy własną kosmiczną bazę. Gra jest dostępna na PC (Steam, Xbox Game Pass) oraz na Xboksie One.


Sprawdź także:

Astroneer

Premiera: 16 grudnia 2016
PC, XBOX ONE, PS4

Astroneer to debiutanckie dzieło studia System Era Softworks, które jest kosmiczną przygodową grą akcji z otwartym światem.Astroneer oferuje ogromny, proceduralnie genero...

Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?