Take-Two zamierza nadal wspierać Steam

Ekskluzywność dla sklepu Epic Games nie będzie czymś stosowanym bezustannie.

@ 15.05.2019, 13:40
Marcin "bigboy177" Trela
Czasem coś piszę, czasem programuję, czasem projektuję, czasem robię PR, a czasem marketing... wszystko to, czego wymaga sytuacja. Uwielbiam gry, nie cierpię briefów reklamowych!
pc

Sklep studia Epic sporo namieszał, jeśli chodzi o elektroniczną dystrybucję. Wiele tytułów udało mu się pozyskać na wyłączność, ale, jak twierdzi szef Take-Two, Steam nadal jest kluczowym partnerem korporacji i ekskluzywność dla Epic Store będzie tylko okazjonalna.

W sklepie Epic w najbliższym czasie pojawią się dwa projekty Take-Two. Są nimi The Outer Worlds, wydawane w ramach Private Division, oraz najnowsze dzieło studia Gearbox, Borderlands 3, w które zagramy dzięki 2K Games. Strauss Zelnick, CEO spółki Take-Two, podkreślił jednak w rozmowie z inwestorami, że nie jest to coś, co będzie bezustannie kontynuowane.

"Jeśli chodzi o wspieranie sklepu Epic Games, uważamy, jak wspominałem wcześniej, że więcej kanałów dystrybucyjnych to coś dobrego. Mimo że to rzadkość, będziemy podpisywać umowy dotyczące ekskluzywności na pewien okres czasu, ale będziemy też wspierać Steam naszymi tytułami. Te projekty zadebiutują też na Steam względnie szybko po okresie ekskluzywności dla sklepu Epic Games".

Kończąc nadmienię, że premiera Borderlands 3 zaplanowana została na dzień 13 września bieżącego roku. W The Outer Worlds, nowe dzieło studia Obsidian Entertainment, także zagramy w 2019 roku, choć w bliżej nieokreślonym jeszcze terminie.


Sprawdź także:

Borderlands 3

Premiera: 13 września 2019
PC, PS4, XBOX ONE

Borderlands 3 to kolejna część słynnej serii strzelanek, w których wcielamy się w rolę jednego z czterech protagonistów i na pełnej niebezpieczeństw planecie Pandora star...

Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):