Dyrektor kreatywny The Division 2 pracuje nad kolejnym Splinter Cell?

Ciekawe czy to żart czy Ubisoft faktycznie zaczyna zajawiać kolejną część cyklu?

@ 15.05.2019, 11:02
Marcin "bigboy177" Trela
Czasem coś piszę, czasem programuję, czasem projektuję, czasem robię PR, a czasem marketing... wszystko to, czego wymaga sytuacja. Uwielbiam gry, nie cierpię briefów reklamowych!
pc, inne, ps4, xbox one

Dyrektor kreatywny The Division 2 pracuje nad kolejnym Splinter Cell?

Firma Ubisoft od dłuższego czasu nie przygotowała żadnej kolejnej odsłony cyklu Splinter Cell, ale biorąc pod uwagę coraz częściej pojawiające się na jego temat doniesienia, zaczynamy wierzyć w to, że Sam Fisher rzeczywiście niedługo powróci.

Za najnowsze plotki dotyczące marki Splinter Cell odpowiada kreatywny dyrektor The Division 2Julian Gerighty. Na łamach Twittera napisał on, że we współpracy z kreatywnymi dyrektorami serii Far Cry (Dan Hay) oraz For Honor (Roman Campos Oriola) pracuje nad kolejnym Splinter Cell.

Nie wiemy niestety czy Gerighty sobie żartuje czy faktycznie zajmuje się kolejnymi perypetiami Sama Fishera. Jakkolwiek by nie było, coraz więcej poszlak wskazuje na to, że przedsięwzięcie faktycznie powstaje i kwestią czasu jest jego ujawnienie. Potwierdzał to m.in. szef francuskiej spółki, Yves Guillemot.

"Wszystkie gry z serii Tom Clancy idą nieźle, więc nie zapominamy też o Splinter Cell", powiedział Guillemot jakiś czas temu w rozmowie z Geoffem Keighley. Przyznał on również, że jego firma ma w tym momencie "sporo na warsztacie", choć nie zdradził szczegółów.

Czekamy na kolejne doniesienia, a jak tylko się pojawią, nie omieszkamy się nimi z Wami podzielić.


Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?