RAGE 2 - gadżety, pojazdy i bronie na kolejnym gameplayu

W oczekiwaniu na majową premierę.

@ 17.04.2019, 09:03
Adam "Dirian" Weber
Chwalmy Słońce!
pc, ps4, xbox one

Do premiery RAGE 2 zostało już nie aż tak wiele czasu, bowiem gra zadebiutuje 14 maja. Twórcy nie szczędzą nam materiałów z rozgrywki i w sumie nie ma się co dziwić - tytuł prezentuje się świetnie!

RAGE 2 to całkowite odświeżenie marki i oprócz nazwy i klimatu post-apo, tytuł nie ma zbyt wiele wspólnego z wydanym w 2011 roku pierwowzorem. "Dwójka" ma być jeszcze bardziej szalona, dynamiczna i oferować nam gameplay wypchany po brzegi akcją - patrząc po gameplayach, więcej rozwałki już się chyba nie da tu upchnąć!

Tytuł czerpie wiele dobrego z innych gier. W trakcie zabawy korzystamy z rozmaitych pojazdów, nieco na wzór Just Cause. System strzelania ewidentnie jest wzorowany z kolei na ostatnim DOOM, choć widać też inspiracje rodzimym Bulletstormem. Nie każdemu musi odpowiadać pstrokata kolorystyka, w jaką twórcy wystroili swoje dzieło - trochę na wzór Far Cry: New Dawn, choć tutaj raczej ciężko mówić o inspiracjach.

W każdym razie, poniżej kilka minut gameplayu, zrealizowanego podczas Inside Xbox.


Sprawdź także:

RAGE 2

Premiera: 14 maja 2019
PC, PS4, XBOX ONE

RAGE 2 to kolejna gra studia id Software, twórców między innymi serii Doom oraz Quake. Projekt przenosi gracza do post apokaliptycznego świata, w którym ciągle walczy o p...

Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):
0 kudosfrycek88   @   17:05, 17.04.2019
Haha BFG jest super. W grach od ID ta pukawka musi być.