Death Stranding zadebiutuje na PlayStation 5?

Podobny los może też spotkać The Last of Us: Part II?

@ 17.04.2019, 09:50
Marcin "bigboy177" Trela
Czasem coś piszę, czasem programuję, czasem projektuję, czasem robię PR, a czasem marketing... wszystko to, czego wymaga sytuacja. Uwielbiam gry, nie cierpię briefów reklamowych!
inne, ps4

Mieliśmy dla Was wczoraj sporo interesujących informacji na temat PlayStation 5. Mimo że wciąż wiele detali dotyczących platformy owianych jest tajemnicą, główny architekt systemu, Mark Cerny, jest ostatnio dość rozmowny. Przyznał on między innymi, że przejście pomiędzy PS4, a PS5 będzie łagodne.

Co to oznacza? Ano to, że niektóre tytuły ekskluzywne, opracowywane pierwotnie z myślą o PlayStation 4 mogą zadebiutować na PlayStation 5. Kiedy Cerny zapytany został o to czy jedną z nich będzie opracowywane przez Hideo Kojimę tajemnicze Death Stranding, inżynier po prostu się uśmiechnął.

Czy faktycznie tak będzie? Czy do Death Stranding dołączy również The Last of Us: Part 2? Tego nie sposób obecnie powiedzieć, choć wydaje się to mocno prawdopodobne. Szczególnie jeśli do premiery PlayStation 5 dojdzie w 2020 roku, o czym również chętnie ostatnio mówią różnej maści analitycy.

Więcej informacji, jak tylko się pojawią.


Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?