RAGE 2 do odebrania za darmo w Epic Games Store!

Darmowa kopia RAGE 2 czeka na Was przez najbliższy tydzień na łamach Epic Games Store. Ale to niejedyna gra, jaką Epic w tym tygodniu rozdaje za darmo!

@ 18.02.2021, 17:41
Adam "Dirian" Weber
Chwalmy Słońce!
pc

RAGE 2 do odebrania za darmo w Epic Games Store!

Zgodnie z wcześniejszymi doniesieniami, w sklepie Epic Games Store możemy odebrać od dziś darmową kopię strzelanki RAGE 2 z 2019 roku. Jednocześnie udostępniono także drugą grę za darmo, a jest nią Absolute Drift - niezależna produkcja, skupiająca się na jeździe driftem. Oba tytuły są całkiem interesujące, ale chyba przyznacie, że ostatnie dzieło Take-Two przyciągnie więcej zainteresowanych akcją graczy.

Za RAGE 2 odpowiada dobrze znane graczom studio id Software, przy współpracy z ekipą Avalanche. Gra debiutowała niecałe 2 lata temu, więc można uznać, że wciąż jest całkiem świeżym tematem. Tytuł nie do końca spełnił pokładane w nim nadzieje, ale mimo wszystko pozostaje ekscytującą i pełną wrażeń strzelanką. Zanim zagracie, warto sprawdzić wymagania sprzętowe RAGE 2.

Absolute Drift to z kolei dość prosta gra niezależna z 2015 roku, przygotowana na silniku Unity. Akcję obserwujemy z kamery zawieszonej nad trasami, które pokonujemy samochodem, wchodząc co rusz w manewr driftowania. 


Sprawdź także:
RAGE 2

RAGE 2

Premiera: 14 maja 2019
PC, PS4, XBOX ONE

RAGE 2 to kolejna gra studia id Software, twórców między innymi serii Doom oraz Quake. Projekt przenosi gracza do post apokaliptycznego świata, w którym ciągle walczy o p...

Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?