GRID 2 za darmo od Humble Bundle

GRID 2 za darmo na PC od Humble Bundle. Oferta jest ograniczona czasowo i potrwa do jutra, tj. 17 marca.

@ 16.03.2019, 09:28
Mateusz "Materdea" Trochonowicz
Wielbiciel literatury przez małe p, gier przez duże G, a także muzyki (tu już bez wyróżnień). Do tego klasyczna męska elegancja, savouir-vivre i szeroko pojęta estetyka. Kontakt: m.trochonowicz@miastogier.pl
pc

GRID 2, czyli gra wyścigowa od studia Codemasters, która - w przeciwieństwie do np. serii DiRT - nastawiona jest na emocje wynikające z uczestniczenia w zawodach przeprowadzanych na asfaltowych tora i ulicznych wirażach, do jutra, 17 marca, jest dostępna zupełnie za darmo!

Firma Humble Bundle, znana z tworzenia paczek z grami niezależnymi i sprzedawani ich za symbolicznego dolara, w ostatnich latach ewoluowała. Teraz oferuje już swój własny sklep oraz specjalną subskrypcję, które upoważnia do otrzymania raz w miesiącu darmowej gry i specjalnych zniżek.

Jednak zaprezentowany GRID 2 pozbawiony jest jakichkolwiek warunków - aby bez dodatkowych opłat dostać ten tytuł, wystarczy mieć/założyć konto na Humble Bundle oraz zaakceptować otrzymywanie mailowego newslettera!  Wtedy zostanie wygenerowany specjalny kod na Steama, który będziemy mogli zrealizować. Jednak promocja jest ograniczona czasowo i potrwa do jutra, tj. 17 marca.


Sprawdź także:

GRID 2

Premiera: 28 maja 2013
PC, PS3, XBOX 360

GRID 2 to kontynuacja wydanej w 2008 roku ścigałki od Codemasters - Race Driver: GRID. Ponownie zasiadamy za kierownicą samochodów znanych marek, biorąc udział w dynamicz...

Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):
0 kudosdabi132   @   22:22, 16.03.2019
Grid 2 spoko gra, choć w sumie mi bardziej przypadła do gustu odsłona o podtytule Autosport. Jak za darmo to grzech nie brać jeśli ktoś jeszcze nie ma.
0 kudosHighline   @   21:35, 17.03.2019
Nigdy wcześniej przy okazji przypisywania gier na HB nie miałem kłopotów z autoryzacją konta, tym razem sie to zdarzyło, kody uwierzytelniające przyszły po dwudziestu godzinach, też mieliście jakieś problemy ?