Wszystkie przedmioty w Anthem można zdobyć bez płacenia

Deweloperzy obiecują też zmieniać balans grindowania.

@ 12.02.2019, 17:55
Marcin "bigboy177" Trela
Czasem coś piszę, czasem programuję, czasem projektuję, czasem robię PR, a czasem marketing... wszystko to, czego wymaga sytuacja. Uwielbiam gry, nie cierpię briefów reklamowych!
pc, ps4, xbox one

Monetyzacja w grach sieciowych to kluczowy element. Studio BioWare w przypadku Anthem postanowiło bardzo ostrożnie podejść do tej kwestii, czego rezultatem jest przemyślana i nieagresywna strategia zarobkowa. Gracze płacący mogą mieć łatwiej, ale nie będą mieć lepiej.

Pracownicy BioWare postanowili odpowiedzieć na kilka ważnych pytań dotyczących Anthem na Twitterze. Wśród nich poruszono właśnie kwestię mikropłatności oraz tego czy jakiekolwiek przedmioty będą dostępne wyłącznie za prawdziwe pieniądze. Producent projektu, Michael Gamble, odpowiedział, że nie.

Gamble powiedział, że wszystko co da się kupić w growym sklepie, da się też zdobyć bez płacenia. Nie wiemy natomiast ile pracy będzie to wymagało, a z tym niestety w ostatnim czasie jest bardzo rożnie. BioWare na szczęście zamierza bezustannie zmieniać balans growej ekonomii, dzięki czemu ma być ona sprawiedliwa.

Premierę Anthem zaplanowano na dzień 22 lutego bieżącego roku. Grać będziemy wówczas na komputerach osobistych (wymagania) oraz konsolach Xbox One i PlayStation 4. Nieco wcześniej, bo już w najbliższy piątek, do zabawy przystąpią subskrybenci Origin Access Premier.


Sprawdź także:

Anthem

Premiera: 22 lutego 2019
PC, PS4, XBOX ONE

Anthem to połączenie strzelanki, RPG i MMO przypominające konsolowe Destiny. Za projekt odpowiada studio BioWare Edmonton znane za sprawą dwóch serii: Mass Effect oraz Dr...

Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?