The Outer Worlds - nowe informacje i screenshoty z nowej gry twórców Pillars of Eternity

Studio Obsidian Entertainment zaraz po zapowiedzi The Outer Worlds, swojego nowego cRPG-a akcji, uruchomiło kartę produktu na Steamie, zdradzając kilka informacji z rozgrywki oraz screenshotów.

@ 09.12.2018, 17:53
Mateusz "Materdea" Trochonowicz
Wielbiciel literatury przez małe p, gier przez duże G, a także muzyki (tu już bez wyróżnień). Do tego klasyczna męska elegancja, savouir-vivre i szeroko pojęta estetyka. Kontakt: m.trochonowicz@miastogier.pl
pc, ps4, xbox one

The Outer Worlds zostało zapowiedziane na niedawno zakończonej gali The Game Awards 2018 przez studio Obsidian Etertainment. Po niedawnym jej wykupie przez firmę Microsoft nie spodziewaliśmy się, że autorzy m.in. serii Pillars of Eternity ogłoszą tak szybko swój nowy projekt. A jednak!

The Outer Worlds ma zadebiutować na komputerach osobistych i konsolach Xbox One oraz PlayStation 4 już w przyszłym roku. Ten cRPG akcji sygnowany logiem oryginalnych autorów pierszego Fallouta - Tima Caina oraz Leonarda Boyarsky'ego - pozwoli przenieść się graczom w mix postapokaliptycznego środowiska i science-fiction. O ile podczas samej prezentacji nie dowiedzieliśmy się zbyt wielu szczegółów, tak teraz możemy poprawić nasz stan wiedzy na temat tego projektu - deweloperzy uruchomili kartę produku na platformie Steam, dzięki czemu znamy detale oraz ujrzeliśmy nowe screenshoty.

The Outer Worlds będzie nieliniowe - nasze wybory wpłyną nie tylko na scenariusz i popchną w konkretnym kierunku niektóre wątki, ale również zadecydują o niektórych cechach kierowanego bohatera, a także na kompanów w drużynie. Kompanów, bo to kolejny element zdradzony dzięki Steamowi - na przestrzeni rozgrywki napotykane postacie niezależne będą mogły (nie wszystkie, oczywiście) zostać zatrudnione przez nas do drużyny. Każdy z naszych towarzyszy będzie miał inne cele, zadania, umiejętności, a także ambicje. Ponadto rozgrywka zaoferuje stworzenie własnego statku, którym będziemy przemierzać kolejne planety galaktyki Halycon.


Sprawdź także:

The Outer Worlds

Premiera: 25 października 2019
PC, PS4, XBOX ONE, SWITCH

The Outer Worlds to połączenie pierwszoosobowej gry akcji, strzelanki oraz elementów  cRPG-owych w klimatach postapokaliptycznego science-fiction. Za projekt odpowiada st...

Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):
0 kudosshuwar   @   07:52, 12.02.2019
Dziwna, intrygująca kolorystyka, ale to może być nawet ciekawe doświadczenie. Na gameplay'ach gdy chodzimy dziwnie pracuje kamera (obraz nie podskakuje w rytm kroków, jedynie sama broń), ale myślę, że to kwestia przyzwyczajenia.