The Grand Tour Game z pierwszym zwiastunem!

Powstaje gra na podstawie The Grand Tour - mamy jej pierwszy zwiastun.

@ 06.12.2018, 18:09
Patryk "juve" Jankowski
Jestem szczęśliwym, wieloletnim i oddanym użytkownikiem konsol PlayStation. Lubię dopracowane, rozbudowane i ambitne gry wideo z najwyższej półki. Osobiście znam Solid Snake'a, z Larą Croft umawiałem się na randki i mieszkam w Residencji. Rzekłem.
ps4, xbox one

Pewnie kojarzycie Clarksona, Maya oraz Hammonda? No pewnie, że tak, ale głównie z Top Gear, czyli legendarnego programu publicystycznego o samochodach. Wspomniana trójka zmieniała jednak program, współtworząc The Grand Tour wraz z Amazon. Teraz działają również nad grą wideo o nazwie The Grand Tour Game.

„Niewiarygodne samochody, egzotyczne lokacje i śmieszne wyzwania z pierwszego, drugiego i trzeciego sezonu The Grand Tour. Graj jako Clarkson, Hammond oraz May w każdym z epizodów.”

Taki opis produkcji czytamy w oficjalnej prasówce na temat gry, za którą odpowiada Amazon. Tytuł ma zadebiutować szybciej, niż się tego spodziewacie, bowiem już 15 stycznia na PlayStation 4 i Xbox One. W produkcji nie zabraknie znanych specjalistów z branży samochodowej, w których wcielą się gracze i otrzymają możliwość wykonywania najróżniejszych zadań.

Pierwszy trailer pokazuje kształt tej produkcji i jak widać, możemy się spodziewać raczej średniej jakości gry wideo na znanej marce. Pozostawiamy Was z tym trailerem i pytamy o Wasze zdanie na temat takich "przedsięwzięć"?


Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?