Zwiastun i gameplay z zapowiedzianego wczoraj Kingdom Come: Deliverance II

Kingdom Come: Deliverance II zostało oficjalnie zapowiedziane i zaprezentowane na zwiastunach.

@ 19.04.2024, 10:14
Patryk "juve" Jankowski
Jestem szczęśliwym, wieloletnim i oddanym użytkownikiem konsol PlayStation. Lubię dopracowane, rozbudowane i ambitne gry wideo z najwyższej półki. Osobiście znam Solid Snake'a, z Larą Croft umawiałem się na randki i mieszkam w Residencji. Rzekłem.
pc, ps5, xbox x/s

Zwiastun i gameplay z zapowiedzianego wczoraj Kingdom Come: Deliverance II

Kingdom Come: Deliverance II staje się faktem. Wielka przygoda w średniowieczu od Warhorse Studio jeszcze w tym roku trafi na nasze konsole i komputery PC, a wszystkie informacje na jego temat zebraliśmy w tym miejscu.

Kontynuacja RPG w otwarty świecie z 2018 roku ukaże się w tym roku na PlayStation 5, Xboksach Series X|S oraz PC. Akcja projektu toczy się w XV-wiecznych Czechach i przedstawia Henryka z wioski Skalica powracającego jako główny bohater, szukającego zemsty za morderstwo swoich rodziców. Na drodze do celu spotka on wiele historycznych postaci oraz zwiedza mnóstwo historycznych miejsc. Abyśmy przygodę przeżywali wraz z nim, twórcy przygotowali aż 5 godzin scenek przerywnikowych oraz 2-krotnie większą mapę.

Walka ponownie toczy się w widoku pierwszoosobowym, a Henryk posługuje się różnymi rodzajami broni, poprawnymi historycznie, rzecz jasna. Walczymy m.in. mieczami, bronią obuchową, łukami oraz pierwszą bronią prochową. Poniżej możecie obejrzeć zwiastun zapowiadający Kingdom Come: Deliverance II, a także 14-minutowy dziennik z fragmentami z rozgrywki.


Sprawdź także:
Kingdom Come: Deliverance II

Kingdom Come: Deliverance II

Premiera: 2024
PC, PS5, XBOX X/S

Kingdom Come: Deliverance II to kontynuacja gry cRPG akcji, która rozgrywa się w wiernie odwzorowanych realiach późnego średniowiecza. Za produkcję odpowiada czeskie stud...

Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):
0 kudosBarbarella.   @   10:57, 19.04.2024
O rany. To Henryk jest prawdziwy. Muszę autograf zdobyć i selfie z nim zrobić. Szczęśliwy Albo jakąś groupie zostanę. Niewinny Święty Zawstydzony