Strzelanka Perish na zwiastunie premierowym

Perish to całkiem oryginalny FPS dla PlayStation, który otrzymał zwiastun premierowy.

@ 16.04.2024, 13:56
Patryk "juve" Jankowski
Jestem szczęśliwym, wieloletnim i oddanym użytkownikiem konsol PlayStation. Lubię dopracowane, rozbudowane i ambitne gry wideo z najwyższej półki. Osobiście znam Solid Snake'a, z Larą Croft umawiałem się na randki i mieszkam w Residencji. Rzekłem.
ps4, ps5

Strzelanka Perish na zwiastunie premierowym

W sieci pojawił się bardzo ciekawy materiał wideo dotyczący nadchodzącego Perish, czyli pierwszoosobowej strzelanki przygotowywanej dla PlayStation. 

Perish jest mniejszą produkcją, ale godną Waszego zainteresowania. Rozgrywa się ono w bardzo ciekawej stylistycznie miejscówce i epoce. Wybieramy się w otchłań Czyśćca, wcielając się w Amyetri, cielesnego ducha skazanego na przebywanie we wspomnianym miejscu.

Aby zakończyć swoje cierpienie, podejmuje Rytuały Orfeusza i próbę pobicia innych bóstw kontrolujących życie w świecie Elizjum. Przetrwanie w Perish wymaga czegoś więcej niż tylko brutalnej siły. Gracze muszą poruszać się po zróżnicowanych krajobrazach, od spalonych klifów po wulkaniczne odlewnie, z których każdy jest pełen niebezpieczeństw i zamieszkany przez bezlitosnych wrogów zaczerpniętych z mitologii starożytnej Grecji, Rzymu i Chrześcijaństwa.

Gra została zaprojektowana dla maksymalnie czterech graczy, a Wy będziecie mogli korzystać z oryginalnego uzbrojenia. Jest ona przepełniona akcją i przypomina produkcje pokroju Doom oraz Serious Sam - akcja, akcja i jeszcze raz akcja. Tym razem w kolorowych, ciekawych realiach. Zwiastun możecie zobaczyć poniżej.


Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?