Demo Shadow of the Tomb Raider dostępne do pobrania

Czy gra musi się słabo sprzedawać, by otrzymać demo?

@ 06.12.2018, 18:02
Adam "Dirian" Weber
Chwalmy Słońce!
pc, ps4, xbox one

Studio Eidos dość niespodziewanie udostępniło demo gry Shadow of the Tomb Raider. Próbka powinna być już dostępna na PlayStation 4 i Xboksie One, a wieczorem pojawi się także na Steam.

W ramach dema możemy sprawdzić początkowe etapy gry. Jeśli następnie zdecydujemy się na zakup pełnej wersji, to poczynione w demie postępy przeniesiemy do finalnego wydania. 

Demo jest zapewne odpowiedzią na niezbyt dobrą sprzedaż gry. Przypomnijmy, że już kilkanaście dni po premierze tytuł został solidnie przeceniony - obecnie grę można dorwać za około 140 zł na każdą z docelowych platform. Co ciekawe, nie wynika to wcale ze słabej jakości produkcji, bo Shadow of the Tomb Raider, to udany tytuł, co potwierdza m.in. nasza recenzja. Pozytywne są także opinie samych graczy - w recenzjach na Steam 71% osób poleca najnowsze przygody Lary Croft, a jeszcze lepsze są wyniki z ostatniego miesiąca, gdzie wynik ten wynosi 84%. 

Demo to z pewnością dobra okazja do sprawdzenia tego tytułu, szczególnie dla osób grających na PC, które mogą mieć wątpliwości co do tego, czy tytuł będzie sprawnie działać na ich sprzęcie.


Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):
0 kudosRonaldo_   @   18:30, 06.12.2018
1. Rise of The Tomb Raider
2. Tomb Raider 2013
3. Shadow of The Tomb Raider