Broken Sword: Anioł Śmierci - premiera przesunięta na piątek.

CD Projekt informuje, że premiera długo oczekiwanej gry przygodowej Broken Sword: Anioł Śmierci została przesunięta na piątek 26 stycznia.

@ 24.01.2007, 13:38
Marcin "bigboy177" Trela
Czasem coś piszę, czasem programuję, czasem projektuję, czasem robię PR, a czasem marketing... wszystko to, czego wymaga sytuacja. Uwielbiam gry, nie cierpię briefów reklamowych!
pc, press info


CD Projekt informuje, że premiera długo oczekiwanej gry przygodowej Broken Sword: Anioł Śmierci została przesunięta na piątek 26 stycznia.

Powodem opóźnienia premiery jest brak prądu spowodowany wichurami, jaki nastąpił w drukarni przygotowującej opakowania i instrukcje do gry. Za opóźnienie najmocniej przepraszamy.

Broken Sword: Anioł Śmierci to czwarta część jednej z najpopularniejszych serii gier przygodowych. Wcielając się w postać Georga Stobbarta musimy rozwikłać tajemnicę starożytnego manuskryptu, który kryje tajemnicę potężnej i przerażającej broni.

Gra ukaże się w pełnej polskiej wersji językowej a głównym bohaterom swoich głosów użyczyły takie gwiazdy jak Borys Szyc i Magdalena Cielecka. Dodatkowo w każdym pudełku z grą znajduje się także trzecia część gry Broken Sword - The Sleeping Dragon w polskiej wersji językowej.

Gra Broken Sword: Anioł Śmierci ukaże się 26 stycznia w sugerowanej cenie 99,90 PLN. Gra objęta będzie dożywotnią gwarancją CD Projekt, a w każdym pudełku będzie można znaleźć Wirtualne Pieniądze na zakup innych gier.

Sprawdź także:

Broken Sword: Anioł Śmierci

Premiera: 15 września 2006
PC

Badacze Biblii od dawna zgadzają się co do tego, że Mojżesz nie był tylko zwykłym pasterzem. Mówi się o tym, że od wczesnych lat zdradzał zafascynowanie tajemniczą nauką ...

Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?