Sześć nowości w serii eXtra Klasyka!

CD Projekt przypomina, że w sklepach jest już dostępne sześć nowych gier w serii eXtra Klasyka. Zestaw nowych produkcji jest ciekawy i zróżnicowany, przez co każdy powinien znaleźć coś dla siebie! Planescape: Torment - jedna z najlepszych gier RPG wszech czasów, a dla wielu prawdziwe arcydzieło elektronicznej rozrywki! Tytuł ukaże się w eXtra Klasyce GOLD.

@ 25.05.2009, 13:41
pc, press info


CD Projekt przypomina, że w sklepach jest już dostępne sześć nowych gier w serii eXtra Klasyka. Zestaw nowych produkcji jest ciekawy i zróżnicowany, przez co każdy powinien znaleźć coś dla siebie!

Planescape: Torment - jedna z najlepszych gier RPG wszech czasów, a dla wielu prawdziwe arcydzieło elektronicznej rozrywki! Tytuł ukaże się w eXtra Klasyce GOLD.

Bionic Commando: Rearmed – remake bardzo znanej platformówki, która święciła kiedyś tryumfy na automatach do gier. Klasyczne założenia gry - idziemy komandosem i niszczymy wszystkich po drodze.

Broken Sword: Anioł Śmierci – czwarta część jednej z najpopularniejszych serii gier przygodowych. Gracz prowadząc śledztwo w sprawie zniknięcia atrakcyjnej kobiety i rozwiązując kolejne łamigłówki, znów będzie musiał uratować świat od zagłady.

Neverwinter Nights 2: Maska Zdrajcy – dodatek do jednej z najlepszych gier fabularnych ostatnich lat! Rozszerzenie oferuje graczom nowe klasy postaci oraz zwiększa do 30 limit poziomów doświadczenia, które może osiągnąć bohater. Tytuł wydany zostanie w ramach eXtra Klasyki DODATEK.

RollerCoaster Tycoon 3 Złota Edycja – najlepsza symulacja parku rozrywki wśród gier. Wydanie zawiera dodatki: Wodne Szaleństwo i Dzikie Jazdy.

The Settlers II: 10-lecie Złota Edycja - jubileuszowa edycja słynnej strategii ekonomicznej z sympatycznymi Osadnikami w roli głównej! Wydanie zawiera dodatek Wikingowie.

Gry dostępne będą w sugerowanych cenach – eXtra Klasyka HIT 24,99 zł, eXtra Klasyka GOLD 29,99 zł, oraz eXtra Klasyka DODATEK 19,99 zł.

Sprawdź także:

RollerCoaster Tycoon 3

Premiera: 02 listopada 2004
PC

Rollercoaster Tycoon 3 to kolejna część bardzo popularnej gry, w której tworzymy własny park rozrywki. W odróżnieniu do poprzednich wprowadza jednak istotny, nowy element...

Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):
0 kudosmussak   @   13:53, 25.05.2009
Szczerze mówiąc to nic ciekawego nie zostało dodane, a szkoda - chętnie bym kupił jakiś starszy, aczkolwiek dobry tytuł Uśmiech
0 kudosSpaidi   @   14:30, 25.05.2009
A Planescape :Torment to co ? Nie ciekawe ?
0 kudosmussak   @   14:40, 25.05.2009
Cytat: Spaidi
A Planescape :Torment to co ? Nie ciekawe ?

Wiesz - każdy ma inny gust, każdy lubi co innego. Mnie na tej liście nic nie zaciekawiło Dumny . Może w niedalekiej przyszłości znajdę coś ciekawszego Puszcza oko
0 kudosseth   @   18:23, 25.05.2009
Kady ma swoj gust.. a moj np mowi mi ze ta gra to epickie dzielo komputerowe polaczone z umiejetnosciami pisarskimi jakiegos wielkiego poety xD

po prostu sam tekst jaki mial byc przetlumaczony jest dluzszy niz ksiazki o Leninie razem wziete xD