Premiera gry Europa Universalis III!

Jest nam niezmiernie miło poinformować, że w dniu wczorajszym nastąpiła długo oczekiwana premiera gry Europa Universalis III.

@ 24.01.2007, 14:26
Marcin "bigboy177" Trela
Czasem coś piszę, czasem programuję, czasem projektuję, czasem robię PR, a czasem marketing... wszystko to, czego wymaga sytuacja. Uwielbiam gry, nie cierpię briefów reklamowych!
pc

Premiera gry Europa Universalis III!

Jest nam niezmiernie miło poinformować, że w dniu wczorajszym nastąpiła długo oczekiwana premiera gry Europa Universalis III. Program został stworzony przez firmę Paradox Interactive i jest jednym z najlepiej zapowiadających się symulatorów ekonomicznych. Jak narazie Europa Universalis III dostępna jest tylko w Stanach Zjednoczonych, wkrótce powinna jednak nastąpić także premiera w pozostałych częściach świata.

W Polsce dystrybucją Europa Universalis III zajmie się firma Cenega Poland, która debiut programu wyznaczyła na luty 2007 roku.

Sprawdź także:
Europa Universalis III

Europa Universalis III

Premiera: 23 stycznia 2007
PC

Jedna z najbardziej udanych serii gier strategicznych powraca! Eksploruj, handluj, walcz i korzystaj ze swych zdolności dyplomatycznych, aby Twoje Państwo stało się poważ...

Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?