Nowy Broken Sword już w sklepach!!!

W dniu dzisiejszym premierę ma czwarta odsłona znanej na całym świecie serii przygodówek, zatytułowanych Broken Sword.

@ 15.09.2006, 10:13
Jerzy "Ogidogi" Kościelny
Komputery oraz gry interesują mnie od wielu lat. Nie mam konkretnych upodobań co do gatunków gier, jednak są tytuły których nie jestem w stanie strawić.
pc


W dniu dzisiejszym premierę ma czwarta odsłona znanej na całym świecie serii przygodówek, zatytułowanych Broken Sword. Najnowsza gra , Broken Sword: The Angel of Death ma premierę w Wielkiej Brytani, Hiszpani, Francji i Niemczech. Ciekawostką jest fakt, że gra pomimo braku kampani reklamowej i braku zainteresowania mediów, utrzymuje się w pierwszej dziesiątce najlepiej sprzedających się tytułów.

Jeżeli chodzi o polską wersję gry, na ten moment nic nie wiadomo, ale prawdowpodobnie dystrybucją zajmie się firma CDProjekt. Oficjalnego stanowiska jeszcze nie ma, ale wydaje się, że już wkrótce będzie coś wiadomo.


Przypomnę, że Broken Sword: The Angel of Death jest czwartą z kolei częścią słynnej gry przygodowej Broken Sword. Głównym bohaterem programu jest znany wszystkim George Stobbart.Tym razem nasz podopieczny zakochuje się w pięknej blondynce o imieniu Anna Marie. Niestety wybranka jego serca zostaje porwana, a wszelkie próbo odnalezienia jej kończą się porażką. Wreszcie jednak George wpada na trop swojej ukochanej, której porwanie w jakiś sposób związane jest z prawdawnym manuskryptem oraz tajemniczym eliksirem o nazwie MFKZT, który rzekomo znajdował się niegdyś w Arce Przymierza.

Akcja Broken Sword: The Angel of Death toczy się w około dwóch głównych postaci: George oraz Anny. Towarzyszy im jednak znana z poprzednich części gry dziennikarka Nicole Collard.

Zapraszam do naszej encyklopedii

Sprawdź także:

Broken Sword: Anioł Śmierci

Premiera: 15 września 2006
PC

Badacze Biblii od dawna zgadzają się co do tego, że Mojżesz nie był tylko zwykłym pasterzem. Mówi się o tym, że od wczesnych lat zdradzał zafascynowanie tajemniczą nauką ...

Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?