Call of Duty: WWII - darmowy weekend na Steam

Podczas nadchodzącego weekendu 6-7 maja firma Activision udostępni za darmo na Steamie pełną wersję Call of Duty: WWII.

@ 04.05.2018, 16:46
Mateusz "Materdea" Trochonowicz
Wielbiciel literatury przez małe p, gier przez duże G, a także muzyki (tu już bez wyróżnień). Do tego klasyczna męska elegancja, savouir-vivre i szeroko pojęta estetyka. Kontakt: m.trochonowicz@miastogier.pl
pc

Firma Valve w kooperacji z Activision uruchomiły darmowy weekend z Call of Duty: WWII! Najnowsza strzelanka od studia Sledgehammer Games jest dostępna całkowicie za darmo tylko na komputerach osobistych. Promocja zakończy się 6 maja, a więc podczas nadchodzącej niedzieli.

Darmowy weekend Call of Duty: WWII został ogłoszony wczoraj, tj. 3 maja, i już trwa. Zgodnie z ogłoszeniem umieszczonym na karcie produktu, promocja zostanie zamknięta 6 maja o godzinie 21 czasu polskiego i podlega jej tylko tryb multiplayer. Oczywiście, podobnie jak ma to miejsce przy każdej tego typu akcji, osiągnięcia, przedmioty, malowania i odznaki zdobyte w trakcie rozgrywki zostają na Waszych kontach i będą tam czekać do momentu kupienia pełnej wersji gry.

A na nią również z tej okazji są promocje. Na podstawową wersję jest 25% zniżki (aktualna cena to 165,62 złotych), na Digital Deluxe Edition również 25% (318,52 złotych), a na przepustkę sezonową 20% (169,60 złotych).


Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):
0 kudosdenilson   @   10:19, 05.05.2018
Nawet bym wypróbował, ale martwię się o laptopa. Może stwierdzić, że wybuchnie lub powie stanowcze "NIE".
0 kudosdabi132   @   11:41, 05.05.2018
@denilson: wybuchnąć to może nie wybuchnie, rączkę gra po prostu nie ruszy Uśmiech
Gdyby nie brak wolnego czasu to sam bym sprawdził jak teraz gra się w CoD'a.