Call of Duty: WWII - twórcy nie zapomnieli o malowaniu broni

Obiecywali wprowadzenie systemu malowania pukawek jeszcze przed premierą.

@ 05.03.2018, 16:27
Adam "Dirian" Weber
Chwalmy Słońce!
pc, ps4, xbox one

Call of Duty: WWII - twórcy nie zapomnieli o malowaniu broni

Studio Sledgehammer Games postanowiło poruszyć temat malowania broni w Call of Duty: WWII w odpowiedzi na pytania fanów. Okazuje się, że ekipa cały czas dłubie nad wprowadzeniem stosownego systemu na to pozwalającego.

Malowanie broni było już dostępne w poprzednich grach z cyklu Call of Duty, ale w WWII na premierę zabrakło takiej opcji. Ekipa Sledgehammer Games obiecywała jednak, że po premierze zaktualizuje grę i będziemy mogli kolorować swoje pukawki. Do tej pory nie doczekaliśmy się jednak obiecanej możliwości.

Studio zapewnia jednak, że cały czas nad tym pracuje. Jednocześnie deweloperzy przepraszają za opóźnienie i fakt, że wcześniej sugerowali, że możliwość malowania broni pojawi się niedługo po premierze. Obecnie nie podają konkretnej daty, bo system cały czas jest testowany i trwa to dłużej, niż pierwotnie zakładano.

Na pocieszenie otrzymaliśmy kilka obrazków, pokazujących jak można przykładowo pomalować bronie przy pomocy Paintshopu.

Przy okazji Sledgehammer Games poinformowało, że gra wkrótce doczeka się sporej aktualizacji, która doda nowe bronie i kolejne mundury (przykładowy widać powyżej).


Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?