Call of Duty: WWII, Spyro Reignited Trilogy i Crash Bandicoot N. Sane Trilogy za niecałe 50 zł w Humble Monthly

Jeśli kupiliście niedawno Spyro na PC, to... raczej nie będziecie weseli. Pozostali jednak mogą się cieszyć - trzy świetne gry dorwiemy za kilka dyszek.

@ 04.10.2019, 21:58
Adam "Dirian" Weber
Chwalmy Słońce!
pc

Call of Duty: WWII, Spyro Reignited Trilogy i Crash Bandicoot N. Sane Trilogy za niecałe 50 zł w Humble Monthly

Organizatorzy paczki Humble Monthly przygotowali kolejną świetną ofertę - tym razem możemy nabyć za około 47 zł (12 $) pakiet trzech bardzo dobrych gier - dwóch platformówek i jednej strzelanki.

Mowa tutaj oczywiście o: Call of Duty: WWII, Spyro Reignited Trilogy oraz Crash Bandicoot N. Sane Trilogy. Wspominałem we wstępie, że niektórzy gracze mogą nie być do końca zadowoleni z tej okazji - ledwie miesiąc temu gra debiutowała na Steam w kwocie 169 zł. Dziś rozdawana jest z kolei za pół darmo w ramach wspomnianego pakietu.

Humble Monthly kosztuje 12 dolarów za 1 miesiąc. Możemy także wykupić dłuższą subskrypcję, oszczędzając tym samym nieco grosza za każdy miesiąc. Gry otrzymujemy na stałe w formie kluczy Steam - nawet gdy anulujemy subskrypcję, gry zostają z nami.

Warto zaznaczyć, że trzy wymienione wyżej tytuły to dopiero początek - w kolejnych dniach do paczki będą dołączały kolejne gry - jak zwykle w formie niespodzianki.


Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):
0 kudosdabi132   @   09:50, 05.10.2019
No, ładnie pocisneli z nowym Humble Monthly. Za pięć duszek takie świetne gry, to aż kusi żeby kupić.
0 kudosGuilder   @   18:28, 05.10.2019
Jak dla mnie petarda, chyba najlepszy zestaw jaki widziałem.