Call of Duty: WWII - dodatek The Resistance dostępny na Steamie i Xboksie One

Kolejne mapy oraz rozwinięcie trybu Zombie już dostępne w najnowszym Call of Duty.

@ 02.03.2018, 14:35
Łukasz "LuKaS77PL" Konieczny
pc, xbox one

Call of Duty: WWII - dodatek The Resistance dostępny na Steamie i Xboksie One

The Resistance to najnowsza paczka z dodatkową zawartością dla Call of Duty: WWII. Już dziś DLC jest nareszcie dostępne dla osób grających na konsoli Xbox One oraz dla pecetowców za pośrednictwem platformy Steam. W ubiegłym miesiącu pierwszeństwo w zabawie otrzymali posiadacze PlayStation 4.

Nowy dodatek wprowadza do rozgrywek sieciowych 3 mapy, z czego jedna to lokacja znana z Call of Duty: Modern Warfare 3. Mowa o mapie Resistance, która na potrzeby obecnej odsłony została przerobiona i dostosowana do realiów II wojny światowej. Pozostałe poziomy to Anthropoid oraz Valkyrie.

Do gry trafił również kolejny rozdział trybu Zombie oraz nowa misja dla trybu wojennego. Zadanie zabiera nas do Francji, gdzie bierzemy udział w misji ratunkowej dla żołnierzy lokalnego ruchu oporu, którzy są przewożeni przez okupanta pociągiem. Celem jest zniszczenie linii komunikacyjnych i zatrzymanie maszyny.

Call of Duty: WWII zadebiutowało 3 listopada na PlayStation 4, Xboksie One oraz komputerach osobistych. Jeśli wciąż nie zdecydowaliście się na zakup gry, możecie rzucić okiem na naszą recenzję.


Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?