Dungeon Siege II: Edycja Deluxe - premiera w styczniu w podwójnej wersji językowej

Cenega Poland, wyłączny partner firmy Take 2 Interactive w Polsce, informuje, że w związku z koniecznością przeprowadzenia dodatkowych testów lokalizacyjnych, premiera Edycji Deluxe gry Dungeon Siege II została przeniesiona na styczeń.

@ 19.12.2006, 12:39
Marcin "bigboy177" Trela
Czasem coś piszę, czasem programuję, czasem projektuję, czasem robię PR, a czasem marketing... wszystko to, czego wymaga sytuacja. Uwielbiam gry, nie cierpię briefów reklamowych!
pc, press info

Dungeon Siege II: Edycja Deluxe - premiera w styczniu w podwójnej wersji językowej

Cenega Poland, wyłączny partner firmy Take 2 Interactive w Polsce, informuje, że w związku z koniecznością przeprowadzenia dodatkowych testów lokalizacyjnych, premiera Edycji Deluxe gry Dungeon Siege II została przeniesiona na styczeń. Polska wersja Dungeon Siege II, która pierwotnie nie była wydawana przez firmę Cenega Poland, zostanie znacznie odświeżona, a jej lokalizacja poprawiona, aby zapewnić graczom bezproblemową rozrywkę najwyższej jakości.

Dungeon Siege II: Edycja Deluxe zawierać będzie:

podstawową wersję gry Dungeon Siege II;
dodatek Dungeon Siege II: Broken World;
atrakcyjne materiały dodatkowe:
Sześć gotowych do wydruku portretów Evy,
Składaną mapę całego kontynentu Aranny, o wymiarach 360x230 mm,
Film o tworzeniu gry DSII, tapety oraz grafiki koncepcyjne,
Stworzone na potrzeby tej edycji gry, drukowane opowiadanie pt. „Złączeni na zawsze".

Całość, wydana w sumie na 7 płytach CD, dostępna będzie w cenie 99,90 złotych i dwóch wersjach językowych do wyboru. Gracze sami zdecydują, czy chcą uruchomić Edycję Deluxe w oryginalnej, angielskiej wersji, czy w polskiej wersji językowej z napisami.

Sprawdź także:
Dungeon Siege II

Dungeon Siege II

Premiera: 16 sierpnia 2005
PC

Dungeon Siege to kultowa gra, która w perfekcyjny sposób połączyła elementy RPG z dynamiczną akcją. Dungeon Siege II ponownie zaprowadzi graczy to baśniowego świata Arann...

Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?