Dungeon Siege II: Edycja Deluxe - premiera w grudniu w podwójnej wersji językowej

Cenega Poland, wyłączny partner firmy Take 2 Interactive w Polsce, ma przyjemność poinformować, że już w grudniu do sprzedaży trafi wyjątkowe wydanie bestsellerowej gry action-RPG - Dungeon Siege II: Edycja Deluxe.

@ 22.11.2006, 11:23
Marcin "bigboy177" Trela
Czasem coś piszę, czasem programuję, czasem projektuję, czasem robię PR, a czasem marketing... wszystko to, czego wymaga sytuacja. Uwielbiam gry, nie cierpię briefów reklamowych!
pc, press info

Dungeon Siege II: Edycja Deluxe - premiera w grudniu w podwójnej wersji językowej

Cenega Poland, wyłączny partner firmy Take 2 Interactive w Polsce, ma przyjemność poinformować, że już w grudniu do sprzedaży trafi wyjątkowe wydanie bestsellerowej gry action-RPG - Dungeon Siege II: Edycja Deluxe. Pakiet zawierać będzie:

■ podstawową wersję gry Dungeon Siege II;
■ dodatek Dungeon Siege II: Broken World;
■ atrakcyjne materiały dodatkowe:
■ Sześć gotowych do wydruku portretów Evy,
■ Składaną mapę całego kontynentu Aranny, o wymiarach 360x230 mm,
■ Film o tworzeniu gry DSII, tapety oraz grafiki koncepcyjne,
■ Stworzone na potrzeby tej edycji gry, drukowane opowiadanie pt. „Złączeni na zawsze".

Całość dostępna będzie w cenie 99,90 złotych i dwóch wersjach językowych do wyboru. Gracze sami zdecydują, czy chcą uruchomić Edycję Deluxe w oryginalnej, angielskiej wersji, czy w polskiej wersji językowej z napisami.

Polska wersja Dungeon Siege II, która pierwotnie nie była wydawana przez firmę Cenega Poland, została znacznie odświeżona, a jej lokalizacja poprawiona, aby zapewnić graczom bezproblemową rozrywkę najwyższej jakości.

Sprawdź także:
Dungeon Siege II

Dungeon Siege II

Premiera: 16 sierpnia 2005
PC

Dungeon Siege to kultowa gra, która w perfekcyjny sposób połączyła elementy RPG z dynamiczną akcją. Dungeon Siege II ponownie zaprowadzi graczy to baśniowego świata Arann...

Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?