Telltale wstrzymało cykl Gra o Tron

Wciąż nie ma też żadnych planów na kontynuację Tales from the Borderlands.

@ 30.08.2017, 15:47
Marcin "bigboy177" Trela
Czasem coś piszę, czasem programuję, czasem projektuję, czasem robię PR, a czasem marketing... wszystko to, czego wymaga sytuacja. Uwielbiam gry, nie cierpię briefów reklamowych!
pc, ps3, xbox 360, inne, psv, ds3, wiiu, ps4, xbox one

Telltale wstrzymało cykl Gra o Tron

Studio Telltale ujawniło garść planów na temat swoich przyszłych projektów. Jak się okazuje, drugi sezon Gry o Tron został póki co wstrzymany, nie ma też żadnych planów na ewentualną kontynuację cyklu Tales from the Borderlands.

Kwestię kolejnych gier specjalistów od przygodówek poruszył Job Stauffer, szef kreatywnej komunikacji. Został on zapytany między innymi o to, czy w przyszłym roku otrzymamy drugi sezon Gry o Tron, na co, bez owijania w bawełnę, odpowiedział on "nie".

"Niedługo po konkluzji pierwszego sezonu powiedzieliśmy, że będziemy kontynuować. Jak na razie proces dewelopingu został wstrzymany". Jak wyjaśnił Stauffer, studio chce zobaczyć "w jakim kierunku rozwinie się serial telewizyjny". Dopiero wówczas podjęte zostaną decyzje o fabule potencjalnej kontynuacji.

Jeśli chodzi o Tales from the Borderlands, deweloper powiedział, że studio "nie mówi nigdy", ale nie jest w stanie podać żadnych konkretów. Na chwilę obecną "nie ma żadnych planów na to, by przygotować drugi sezon Tales from the Borderlands", powiedział Stauffer.

Pozostaje zatem uzbroić się w cierpliwość i czekać. Pewnym pocieszeniem jest, że w 2018 roku Telltale wypuści na rynek drugi sezon The Wolf Among Us oraz finał The Walking Dead.


Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):
0 kudosgeass   @   18:06, 30.08.2017
Szkoda, że Borderlandsowa wersja od Telltale nie będzie miała kontynuacji. Gra była bardzo dobra. Na pewno lepiej się przy niej bawiłem niż przy Wolf Among Us, który tez był ok, ale w moim zestawieniu na pewno jest za takimi tytułami jak Jurassic Park, The Walking Dead, Tales From The Borderlands właśnie czy Batman.
0 kudostinyLiza   @   20:19, 30.08.2017
@Geass, też uważam że Borderlands w ich wersji jest świetny. Właśnie ogrywam Uśmiech Już wiem, że kontynuacja to byłby bardzo dobry pomysł. Gra o Tron grzecznie czeka na swoją kolej.