E3 '17: 10 minut gameplayu z gry Observer od twórców Layers of Fear

Wizyta w cyberpunkowym Krakowie.

@ 17.06.2017, 18:14
Adam "Dirian" Weber
Chwalmy Słońce!
pc

Rodzime studio Bloober Team, kojarzone głównie ze świetnego Layers of the Fear (inne gry tej ekipy w gruncie rzeczy lepiej przemilczeć), zaprezentowało na targach E3 pierwszy większy gameplay ze swojej następnej produkcji, czyli Observer.

Tytuł ten, podobnie jak wspomniane Layers of Fear, utrzymany jest w konwencji horroru. Tym razem nie wędrujemy jednak po tajemniczej rezydencji malarza, lecz trafiamy do Krakowa przedstawionego w cyberpunkowej wizji. Sam gameplay w gruncie rzeczy nie odbiega wiele od poprzedniej produkcji studia. Nadal mamy do czynienia z "chodzoną" rozgrywką, gdzie możemy wchodzić w interakcję z wybranymi przedmiotami.

To oczywiście nic złego, bo w gameplayu widać różne urozmaicenia, jak chociażby zupełnie odmienną konwencję przedstawianych wydarzeń czy ogólnie, mocno dziwną i niepokojącą atmosferę. Całość wygląda ciekawie i nie powinna nas zawieść. Premiera w tym roku, konkretnej daty brak.


Sprawdź także:

Observer

Premiera: 15 sierpnia 2017
PC, PS4, XBOX ONE, SWITCH

Observer to tytuł przygodowy z gatunku horrorów, którego akcja utrzymana jest w cyberpunkowym klimacie. Produkcja jest autorstwa polskiego studia Bloober Team, w przeszło...

Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?