Nadchodzi zapowiedź Counter-Strike 2; beta testy jeszcze w tym miesiącu?

Wiele wskazuje na to, że Counter-Strike 2 powstaje na silniku Source 2 i oferować będzie wiele zaawansowanych rozwiązań technicznych.

@ 07.03.2023, 15:44
Marcin "bigboy177" Trela
Czasem coś piszę, czasem programuję, czasem projektuję, czasem robię PR, a czasem marketing... wszystko to, czego wymaga sytuacja. Uwielbiam gry, nie cierpię briefów reklamowych!
pc, ps5, xbox x/s

Nadchodzi zapowiedź Counter-Strike 2; beta testy jeszcze w tym miesiącu?

Valve od dłuższego czasu nie tworzy i nie wydaje nowych gier. Przez mniej więcej dekadę deweloper wypuścił na rynek w zasadzie tylko dwa projekty: Half-Life: Alyx oraz Artifact. Niedługo ma się to jednak zmienić, albowiem otrzymamy beta wersję Counter-Strike 2. Na to przynajmniej wskazują pojawiające się w sieci doniesienia.

Za nowe plotki na temat Counter-Strike 2 odpowiada dziennikarz Richard Lewis, który wielokrotnie publikował rozmaite przecieki związane z grami Valve. To właśnie on twierdzi, że powstaje kontynuacja Counter-Strike: Global Offensive, rzekomo zwana Counter-Strike 2. Gra zostanie ujawniona niebawem, a beta testy mogą ruszyć nawet w tym miesiącu (choć mogą zostać przesunięte na kwiecień).

Lewis uważa, że Counter-Strike 2 powstaje na silniku Source 2, dzięki czemu projekt będzie wreszcie odpowiadał panującym na rynku standardom. Gracze od dawna chcieli poprawy oprawy wizualnej i być może wreszcie się o nią doprosili. Nie sposób jednak powiedzieć co jeszcze się zmieni i jak.

Więcej informacji będziemy mieć dla Was niebawem.


Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?