Games with Gold na grudzień 2016 - m.in. Sleeping Dogs: Definitive Edition i Burnout Paradise

W ramach oferty Games with Gold, posiadacze abonamentu Xbox Live Gold otrzymują co miesiąc po dwie dodatkowe gry na konsole Xbox One i Xbox 360. Dziś przedstawiono grudniowy zestaw darmowych produkcji - w ofercie Sleeping Dogs: Definitive Edition, Outlast, Outland oraz Burnout Paradise.

@ 22.11.2016, 18:50
Mateusz "Materdea" Trochonowicz
Klikam w komputer i piję kawkę. ☕👨‍💻
xbox 360, xbox one

Games with Gold na grudzień 2016 - m.in. Sleeping Dogs: Definitive Edition i Burnout Paradise

Ostatni miesiąc w tym roku Microsoft skończy naprawdę solidnie - właśnie ogłoszono zestaw gier w usłudze Games with Gold na grudzień! I o ile można było narzekać na poprzednie pakiety tytułów pobierane zupełnie za darmo, jeśli jesteśmy abonamentami tytułowej subskrypcji Gold, o tyle tym razem raczej nikt nie będzie zawiedziony, ponieważ przekrój gatunkowy zaoferowanych produkcji jest naprawdę szeroki!

Gry na Xboksa One:

Gry na Xboksa 360:

Games with Gold to specjalna usługa, w ramach której wszyscy abonenci Xbox Live Gold na konsoli Xbox 360  oraz Xbox One otrzymują miesięcznie po dwie darmowe gry. Nowe pozycje pojawiają się zawsze 1 i 16 dnia danego miesiąca i są dostępne do nabycia tylko przez określony czas. Wszystkie pobrane tytuły na Xboksa 360 zostają z nami na stałe - nawet gdy przestaniemy opłacać abonament. W przypadku konsoli Xbox One, gry są dostępne w trakcie opłacania Xbox Live Gold. Dzięki wstecznej kompatybilności tytuły z X360 uruchomimy na XONE!


Sprawdź także:
Burnout Paradise

Burnout Paradise

Premiera: 22 stycznia 2008
PS3, XBOX 360

Burnout Paradise to kolejna część serii Burnout, której charakterystyczną cechą jest totalna drogowa rozwałka. Program powstał z myślą o konsolach nowej generacji czyli X...

Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?