Burnout Paradise nie będzie w programie wstecznej kompatybilności Xboksa One

Xbox One jest w stanie odpalać sporo gier z Xboksa 360. Niestety jedną z nich nie będzie Burnout Paradise.

@ 20.11.2015, 14:08
Marcin "bigboy177" Trela
Czasem coś piszę, czasem programuję, czasem projektuję, czasem robię PR, a czasem marketing... wszystko to, czego wymaga sytuacja. Uwielbiam gry, nie cierpię briefów reklamowych!
xbox 360, xbox one

Burnout Paradise nie będzie w programie wstecznej kompatybilności Xboksa One

Jeśli czekaliście na Burnout Paradise w programie wstecznej kompatybilności Xboksa One, to niestety możecie się nigdy nie doczekać. Jak twierdzi deweloper gry, studio Criterion, nie ma żadnych planów co do tego, aby produkcja działała na najnowszej platformie Microsoftu.

Burnout Paradise to wyjątkowa ścigałka, uwielbiana przez szerokie rzesze graczy z całego świata. Z tego powodu jeden z fanów postanowił nawet zapytać na Twitterze czy jest szansa na to, aby projekt przeniesiono na Xboksa One. W odpowiedzi otrzymał niezbyt wesołe wieści. Deweloper napisał bowiem:

"Nie ma teraz co do tego planów".

Nie ma jednak tego złego, co by na dobre nie wyszło. Już jakiś czas temu dowiedzieliśmy się bowiem, że Burnout Paradise, w takiej czy innej postaci, na Xboksa One trafi. Albo jako remake, albo coś zupełnie nowego. Czekamy więc na kolejne doniesienia, a gdy takowe się pojawią, nie omieszkamy się nimi z Wami podzielić.


Sprawdź także:
Burnout Paradise

Burnout Paradise

Premiera: 22 stycznia 2008
PS3, XBOX 360

Burnout Paradise to kolejna część serii Burnout, której charakterystyczną cechą jest totalna drogowa rozwałka. Program powstał z myślą o konsolach nowej generacji czyli X...

Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):
0 kudosFox46   @   14:45, 21.11.2015
I o tym mówił właśnie MS o licencjach, jeżeli developer wyrazi zgodę to będzie, jeżeli będą mieli w planach chociażby remaster to nie ma bata by ta gra byłą we wstecznej kompatybilności.
Oczywiście wiadomo że jeżeli developer mówi NIE, to nie znaczy że zaraz pojawi się remaster.

A szkoda bo liczyłem na ten tytuł według mnie najlepszy Burnaut jaki powstał. Cóż dobrze że mam X360 to pogram na nim w ta grę.