Nadjeżdża Burnout Paradise Remastered!

Premiera 16 marca na PlayStation 4 i Xbox One. W późniejszym terminie na PC.

@ 20.02.2018, 18:18
Adam "Dirian" Weber
Chwalmy Słońce!
ps4, xbox one

Nadjeżdża Burnout Paradise Remastered!

Firma Electronic Arts zapowiedziała Burnout Paradise Remastered - odświeżoną wersję świetnej ścigałki z 2008 roku. Tytuł zmierza na PC, PlayStation 4 oraz Xboksa One.

Najpierw zadebiutuje wydanie konsolowe, już 16 marca. Na PC gra trafi w późniejszym, póki co bliżej nieokreślonym terminie. Jeżeli posiadacie abonament EA Access na Xbox One, będziecie mogli sprawdzić wersję próbną już 9 marca. 

"Kiedy ktoś myśli o Criterion Games, często wspomina serię Burnout i nie bez przyczyny. Gra, którą stworzyliśmy dziesięć lat temu, dziś jest tak samo fajna i wyjątkowa (...). Gra łączy charakterystyczne dla studia Criterion prędkość i destrukcję z niesamowitymi akrobacjami i widowiskowymi kraksami. Dzięki odświeżonej wersji możemy trafić z tą emocjonującą akcją i innowacyjną rozgrywką sieciową do zupełnie nowego pokolenia graczy" – twierdzi Matt Webster, dyrektor generalny Criterion Games.

Burnout Paradise Remastered zaoferuje na konsolach rozgrywkę w rozdzielczości 4K przy 60 kl/s na PlayStation 4 Pro oraz Xbox One X. Twórcy portu poprawili także grafikę, modele i wprowadzili tekstury wyższej jakości. Gra będzie dostępna w pełnej polskiej wersji językowej i wyposażona we wszystkie wydane z myślą o Burnout Paradise dodatki DLC.


Sprawdź także:
Burnout Paradise

Burnout Paradise

Premiera: 22 stycznia 2008
PS3, XBOX 360

Burnout Paradise to kolejna część serii Burnout, której charakterystyczną cechą jest totalna drogowa rozwałka. Program powstał z myślą o konsolach nowej generacji czyli X...

Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):
0 kudosLucas-AT   @   17:00, 21.02.2018
Remasterują najgorszego Burnouta. Meh. Zagrałbym w trójeczkę i Revenge.
0 kudoskrzywy_banen   @   19:03, 21.02.2018
Paradise jest dobre, nie wiem jak z poprzednimi, ale szkoda że nie pokuszono się o remasterowaną kolekcję wszystkich.
0 kudosMicMus123456789   @   23:31, 21.02.2018
Poprzednie odsłony serii miały coś w sobie, ale przy Paradise bawiłem się równie dobrze. Bardzo miło wspominam tą odsłonę, jednaknie widzę sensu kupować remastera. Gra nie zdążyła się zestarzeć.