Project CARS: Pagani Edition - darmowa wersja gry już dostępna

Project CARS otrzymuje coś w rodzaju dema - półtorej roku po premierze.

@ 29.10.2016, 18:53
Adam "Dirian" Weber
Chwalmy Słońce!
pc

Project CARS: Pagani Edition - darmowa wersja gry już dostępna

Studio Slightly Mad opublikowało na PC grę Project CARS: Pagani Edition. Jest to nic innego jak demo wydanej w 2015 roku ścigałki, stworzone przy współpracy z producentem samochodów Pagani.

W ramach produkcji możemy pojeździć 5 samochodami wspomnianej marki:

  • Huayra 
  • Huayra BC 
  • Zonda Cinque 
  • Zonda R 
  • Zonda Revolucion 

Dostępne trasy to z kolei Nurburgring+Nords combo, Monza GP oraz Azure Coast. Jeżeli chodzi o tryby rozgrywki, to są tylko dwa - Quick Race Weekend i Time Trial.

Co ciekawe, Pagani Edition wspiera okulary HTC Vive i Oculus Rift, a także rozdzielczość 4K. Demko dostępne jest jedynie na PC i można je pobrać przy pomocy Steam. Jeżeli więc nie ograliście jeszcze Project Cars, to macie teraz świetną okazję by sprawdzić ten tytuł.

Na koniec warto przypomnieć, że w produkcji od jakiegoś czasu jest kontynuacja, czyli po prostu Project Cars 2. Póki co nie znamy daty jej premiery, a i na temat samej zawartości twórcy nie powiedzieli póki zbyt wiele - wiadomo jednak, że będzie "więcej i lepiej".


Sprawdź także:
Project CARS

Project CARS

Premiera: 08 maja 2015
PC, PS3, XBOX 360, WIIU, PS4, XBOX ONE

Project CARS to zupełnie nowe dzieło doświadczonego studia Slightly Mad, autorów m.in. serii SHIFT. Ekipa ta, po rozwiązaniu umowy z Electronic Arts, podjęła się stworzen...

Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?