Project CARS 2 (PC) - okladka

Project CARS 2 (PC)

Premiera:
22 września 2017
Premiera PL:
22 września 2017
Platformy:
Gatunek:
Wyścigi / Symulacja
Język:
- napisy
Dystrybutor:
Strona:
brak danych

ObserwujMam (8)Gram (2)Ukończone (0)Kupię (2)

Opis Project CARS 2 (PC)
Redakcja MiastoGier.pl @ 11:15 23.06.2015

Śr. długość gry: nie podano

+ czaswięcej

Project CARS 2 to kontynuacja udanej gry wyścigowej z 2015 roku. Deweloperem "dwójki" jest ekipa Slightly Mad Studios, odpowiedzialna także za część pierwszą.

Produkcja opiera się na tych samych zasadach co poprzedniczka, w związku z czym gracze uczestniczą w kampanii dla jednego gracza, w której pną się w górę po szczebelkach kariery, ale to nie wszystko. Twórcy przygotowali także inne tryby single i multiplayer.

Gra ma charakter symulacyjno-zręcznościowy. Prowadzenie samochodów można ustawić w ten sposób, by nie sprawiało trudności nowym graczom, ale jednocześnie da się przestawić wszystkie opcje tak, by zabawa była bardziej realistyczna i wymagająca.

Deweloperzy przygotowali 50 lokacji, co przekłada się na ponad 200 tras. Łącznie do naszej dyspozycji oddano ponad 200 modeli samochodów podzielonych na około 40 klas. Całości dopełniają zmienne warunki pogodowe i cykl dobowy.

Wymagania: Twórcy gry Project CARS 2 ujawnili jej wymagania sprzętowe. Szczegóły dostępne są w zakładce wymagań naszej encyklopedii.
Screeny z Project CARS 2 (PC)
Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?