Twórcy Project CARS przygotują grę z cyklu Szybcy i Wściekli?

Wszystko na to wskazuje. Fani serii mogą być zadowoleni.

@ 20.09.2017, 17:52
Marcin "bigboy177" Trela
Czasem coś piszę, czasem programuję, czasem projektuję, czasem robię PR, a czasem marketing... wszystko to, czego wymaga sytuacja. Uwielbiam gry, nie cierpię briefów reklamowych!
pc, ps4, xbox one

Twórcy Project CARS przygotują grę z cyklu Szybcy i Wściekli?

Już w piątek w polskich sklepach będziemy w stanie znaleźć Project Cars 2. Mimo że projekt trafi wreszcie w ręce graczy, deweloperzy ze studia Slightly Mad nie zamierzają zrezygnować. Z najnowszych doniesień wynika bowiem, że ekipa dłubie też przy tytule związanym z marką Szybcy i Wściekli (Fast and Furious).

Szef studia Slightly Mad, Ian Bell, zdecydował się zdradzić nad czym pracuje obecnie jego ekipa. Rozmawiał on na żywo z YouTuberem SpotTheOzzie, podczas gdy grał on w Project Cars 2. W trakcie konwersacji Bell wyjawił, że firma ma umowę z dużą wytwórnią filmową - prawdopodobnie nawiązując do Universal Pictures.

Dzięki tejże umowie przez najbliższe 6 lat powstawać będą gry związane z jakąś słynną marką. Wcześniej deweloper wspominał o Need for Speed, a zatem dość łatwo można połączyć wszystko w jedną całość i uzyskać cykl Szybcy i Wściekli.

Jeśli macie ochotę, obejrzyjcie cały wywiad z użyciem poniższego odtwarzacza. Ja na koniec przypomnę jeszcze, że premiera Project Cars 2 zaplanowana została na 22 września, na PC, PS4 oraz Xboksie One.


Sprawdź także:
Project CARS

Project CARS

Premiera: 08 maja 2015
PC, PS3, XBOX 360, WIIU, PS4, XBOX ONE

Project CARS to zupełnie nowe dzieło doświadczonego studia Slightly Mad, autorów m.in. serii SHIFT. Ekipa ta, po rozwiązaniu umowy z Electronic Arts, podjęła się stworzen...

Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?