Zapowiedziano odświeżoną kolekcję LEGO Harry Potter na PlayStation 4

Remastery gier z serii LEGO Harry Potter powstają i wylądują wyłącznie na konsoli Sony.

@ 08.09.2016, 18:33
ps4

Zapowiedziano odświeżoną kolekcję LEGO Harry Potter na PlayStation 4

Nadchodząca kinowa premiera filmu "Fantastyczne zwierzęta i jak je znaleźć" zachęciła firmę Warner Bros. Interactive Entertainment do przeniesienia gier z cyklu LEGO Harry Potter na nową platformę sprzętową. Oba czarodziejsko-klockowe tytuły zawędrują na konsolę PlayStation 4 w dniu 21 października i to w odświeżonej wersji.

Produkcje LEGO Harry Potter: Lata 1-4 oraz LEGO Harry Potter: Lata 5-7 opowiadają historię najsłynniejszego czarodzieja świata, której zapewne nie muszę Wam przybliżać. Gry doczekają się usprawnień graficznych w postaci polepszonego oświetlenia i upiększonych efektów wizualnych. Producenci przygotowali też co nieco świeżej zawartości, mianowicie garść zaklęć oraz paczkę postaci (m.in. z grywalnym Godrikiem Gryffindororem i Salazarem Slytherinem).

Poniżej zamieszczam okładkę zremasterowanej kolekcji.


Sprawdź także:
LEGO Harry Potter: Years 1-4

LEGO Harry Potter: Years 1-4

Premiera: 25 czerwca 2010
DS, PS3, XBOX 360, WII, PC, PSP

LEGO® Harry Potter: Lata 1-4 daje graczom szansę doświadczenia magii i przygód Harry’ego Pottera na nowy, wyjątkowy sposób LEGO. Grając jako Harry Potter, Ron ...

Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?