Demo LEGO Harry Potter pojawi się już wkrótce!

Jestem pewien, że za sprawą LEGO Harry Potter z możliwości wirtualnej wizyty w Hogwarcie skorzystają nie tylko najmłodsi, ale również i starsi gracze.

@ 04.06.2010, 16:51
Mateusz "Tru" Prawda
pc, ps3, xbox 360

Demo LEGO Harry Potter pojawi się już wkrótce!

Jestem pewien, że za sprawą LEGO Harry Potter z możliwości wirtualnej wizyty w Hogwarcie skorzystają nie tylko najmłodsi, ale również i starsi gracze.

Jeśli jednak wciąż nie wiecie czego spodziewać się po serii produkcji na licencji duńskich klocków, to jej producenci - studio Traveller's Tales już wkrótce da Wam możliwość przetestowania wspomnianego tytułu. A wszystko za sprawą wersji demonstracyjnej, która ma pojawić się już w najbliższy poniedziałek na Xboxowym rynku. Oczywiście próbka produkcji zadebiutuje też w wersjach dla Playstation 3 i PeCetów, jednak stanie się to jakiś czas później. Za najlepszą formę promocji developerzy uznali lokację Zakazany Las (Forbidden Forest) dlatego to właśnie ona trafiła do okrojonej wersji LEGO Harry Potter.

Pełna wersja growej adaptacji książek J.K.Rowling trafi na europejskie półki sklepowe już 25 czerwca tego roku. Zapewne wszystkich graczy ucieszy szeroka lista platform docelowych. Są to Xbox 360, PlayStation 3, PC, Wii, DS i PSP.

Sprawdź także:
LEGO Harry Potter: Years 1-4

LEGO Harry Potter: Years 1-4

Premiera: 25 czerwca 2010
DS, PS3, XBOX 360, WII, PC, PSP

LEGO® Harry Potter: Lata 1-4 daje graczom szansę doświadczenia magii i przygód Harry’ego Pottera na nowy, wyjątkowy sposób LEGO. Grając jako Harry Potter, Ron ...

Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):
0 kudosPietek=)   @   19:01, 04.06.2010
Jak bym miał 14 lat to bym się nie wstydził napisać że kupił bym tą grę ponieważ jestem fanem książki Dumny .
0 kudosELbastardoUA   @   21:28, 04.06.2010
Ja się nie wstydzę... Diabelski pomysł napisać, że ewentualnie mógłbym kupić tę grę...

Tak na poważnie to wszystko jest dla ludzi.... Szczęśliwy
0 kudosProDamian   @   15:41, 05.06.2010
Lego i Potter? Dziwnie brzmi, ale dla dzieci może być.
0 kudosDecoy7pk   @   18:55, 24.06.2010
Tiaa, a ja mam lat 17 i przeszedlem Lego Star Wars 1 i 2, Lego Indiana Jones 1 i 2, Lego Batmana niecalego, bo za dlugi i nudny, ale chce Wam powiedziec, ze w LHP zagram na pewno i moze to byc naprawde dobra gra-tak czy siak zagram, bo marzylem o tej grze jak tylko zobaczylem zapowiedz pierwszej czesci LEGO SW, w sumie bylem pewien ze taka gra sie ukaze, a teraz tylko odbiore swiadectwo i siądę z mlodszą siostrą przy jednej klawiaturze w drodze do Hogwartu!;] Polecam w ciemno! Szczęśliwy