Titan Quest Anniversary Edition - darmowy remaster dla posiadczy oryginału

Grze Titan Quest stuknęło dokładnie 10 lat. Z tej okazji firma THQ Nordic postanowiła uczcić rocznicę wydając Titan Quest Anniversary Edition - darmowego remastera dla posiadaczy oryginału.

@ 02.09.2016, 12:33
Mateusz "Materdea" Trochonowicz
Klikam w komputer i piję kawkę. ☕👨‍💻 Odpowiedzialny za encyklopedię i poradniki.
pc

Titan Quest Anniversary Edition - darmowy remaster dla posiadczy oryginału

Gracze uwielbiają rocznice. Dzięki nim wydawcy mogą przeprowadzić wiele ciekawych promocji, a nawet rozdać pewne części swego portfolio całkowicie za darmo. Absolutnym combosem jest sytuacja odświeżenia gry, która akurat obchodzi urodziny, jak np. Titan Quest Anniversary Edition.

Z okazji 10 lat na rynku wspomnianego Titan Questa, firma THQ Nordic, co doskonale ilustruje poniższy rysunek wykonany przez kogoś z korporacji, zremasterowała tego hack & slasha, wprowadzając ponad 1000 poprawek, przebudowując m.in. cały tryb multiplayer, poprawiając wydajność, sztuczną inteligencję oraz udoskonalając balans. Efekt prac udostępniła za darmo posiadaczom oryginału na Steamie! Jeśli jednak nie posiadacie gry autorstwa studia Iron Lore, to jeszcze przez kilka dni trwa promocja - minus 75%, co daje 4,99 euro (około 21 złotych).

Titan Quest oficjalnie zadebiutowało wyłącznie na komputerach osobistych w 2006 roku. Produkcja bardzo blisko nawiązująca do spuścizny pozostawionej przez serię Diablo przyjęła się w branży niezwykle ciepło (77/100 na platformie Metacritic), a dodatek Immortal Throne z 2007 tylko ten wynik podbił (średnia to 80 na 100 punktów).


Sprawdź także:
Titan Quest

Titan Quest

Premiera: 26 czerwca 2006
PC, MOB, PS4, XBOX ONE, SWITCH

Titan Quest to kolejna gra z popularnego gatunku hack'n'slash, zapoczątkowanego przez serię Diablo. Podobnie jak w dziele Blizzarda, tak i tu naszym celem jest wykonywani...

Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):
0 kudosSavatin   @   22:46, 02.09.2016
To mi niespodziankę zrobili Szczęśliwy Czas wrócić do Grecji Szczęśliwy
0 kudosTheCerbis   @   23:07, 02.09.2016
Świetnie bo posiadam Titan Quest w mojej kolekcji. Ale chwila... Nie na Steamie, tylko w pudełku, czyli taka oryginalna wersja się nie liczy?