Minecraft: Story Mode - szósty epizod zadebiutuje 7 czerwca

Telltale Games zapowiedziało premierę szóstego, rozpoczynającego osobną część w obrębie Minecraft: Story Mode, epizodu rzeczonej gry - A Portal to Mystery. Debiut odbędzie się 7 czerwca na wszystkich platformach docelowych jednocześnie.

@ 31.05.2016, 21:46
Mateusz "Materdea" Trochonowicz
Wielbiciel literatury przez małe p, gier przez duże G, a także muzyki (tu już bez wyróżnień). Do tego klasyczna męska elegancja, savouir-vivre i szeroko pojęta estetyka.
pc, ps3, xbox 360, mob, ps4, xbox one

Minecraft: Story Mode - szósty epizod zadebiutuje 7 czerwca

Studio Telltale Games po kilku miesiącach (od marca, kiedy ukazał się piąty, wieńczący "pierwszą część" Minecrafta, odcinek) wraca do tematu Minecraft: Story Mode. Pięć epizodów wchodzących w skład podstawowej wersji gry to skończony rozdział w historii Jessego i jego ekipy, którzy - o ile graliście - ruszyli ku kolejnej przygodzie.

Deweloperzy właśnie zapowiedzieli, że z ogłoszonych 3 dodatkowych rodziałów-DLC już 7 czerwca zadebiutuje pierwszy (a raczej szósty, wedle wewnętrznej chronologii) - zatytułowany "A Portal to Mystery". Co ciekawe, ten epizod będzie zawierał gościnny udział kilku znanych zagranicznych YouTuberów związanych z minecraftową sceną - chodzi m.in. o Josepha Garretta (Stampy Cat) czy Stacy Hinojosa (Stacy Plays).

Minecraft: Story Mode - A Portal to Mystery ukaże się na wszystkich platformach sprzętowych jednocześnie (PC, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3 oraz 4, a także urządzeniach z systemami Android i iOS). 6., 7. oraz 8. odcinek nie wchodzą w skład podstawowej przepustki, którą kupiliście podczas premiery "jedynki". Musicie nabyć osobny pakiet (lub poszczególne odcinki osobno) - "Adventure Pass" za 59,99 złotych.


Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?