Minecraft: Story Mode - 5. epizod zadebiutuje 29 marca; pojawią się 3 DLC

5. epizod do Minecraft: Story Mode zadebiutuje 29 marca tego roku. Oprócz tego studio Telltale Games ogłosiło dalsze wsparcie dla gry, zapowiadając wydanie jeszcze w 2016 roku trzech dodatków rozszerzających fabułę.

@ 24.03.2016, 15:08
Mateusz "Materdea" Trochonowicz
Wielbiciel literatury przez małe p, gier przez duże G, a także muzyki (tu już bez wyróżnień). Do tego klasyczna męska elegancja, savouir-vivre i szeroko pojęta estetyka.
pc, ps3, xbox 360, mob, ps4, xbox one

Minecraft: Story Mode - 5. epizod zadebiutuje 29 marca; pojawią się 3 DLC

Studio Telltale Games zapowiedziało dziś datę premiery piątego, wydawałoby się, ostatniego epizodu Minecraft: Story Mode. Odcinek zatytułowany "Order Up" zadebiutuje już 29 marca tego roku na wszystkich platformach docelowych (komputerach i konsolach). Będzie to epilog wydarzeń, które rozegrały się na przestrzeni czterech poprzednich części.

To jednak, jak wynika z ogłoszenia wypuszczonego na Steamie, nie koniec przygód z Zakonem Kamienia i jego przywódcą, Jessem. Deweloperzy zapowiedzieli dalsze wsparcie dla gry, w postaci trzech kolejnych epizodów - w formie DLC! Te ukażą się jeszcze w 2016 roku i będą stanowiły naturalną kontynuację wydarzeń po zakończeniu Story Mode.

Minecraft: Story Mode to kolejna "chodzona przygodówka" od studia Telltale Games, które specjalizuje się w tego typu produkcjach. Autorzy m.in. The Walking Dead: A Telltale Games Series czy The Wolf Among Us wzięli na warsztat uniwersum wykreowane przez szwedzkie Mojang i osadzili w klockowym świecie własną historię.


Sprawdź także:
Minecraft: Story Mode

Minecraft: Story Mode

Premiera: 13 października 2015
PC, PS3, PS4, XBOX 360, XBOX ONE, MOB

Minecraft: Story Mode to kolejna produkcja studia Telltale Games, tym razem stworzona we współpracy z zespołem Mojang, autorami kultowego Minecrafta. Ponadto tytuł był tw...

Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?