Minecraft: Story Mode Season 2 - II epizod 15 sierpnia; wersja na Switcha I sezonu

Studio Telltale Games zapowiedziało datę premiery drugiego odcinka Minecraft: Story Mode Season 2 - epizod zatytułowany Giant Consequences ukaże się 15 sierpnia. Wersja pierwszego sezonu na Switcha zadebiutuje 22 sierpnia.

@ 03.08.2017, 10:23
Mateusz "Materdea" Trochonowicz
Wielbiciel literatury przez małe p, gier przez duże G, a także muzyki (tu już bez wyróżnień). Do tego klasyczna męska elegancja, savouir-vivre i szeroko pojęta estetyka.
pc, mob, ps4, xbox one

Minecraft: Story Mode Season 2 - II epizod 15 sierpnia; wersja na Switcha I sezonu

Studio Telltale Games jest w wyraźnej ofensywie. Niedawno zapowiedziało kilka nowych sezonów swoich marek (m.in. nowego Batmana, The Walking Dead oraz The Wolf Among Us), a dziś ogłosiło datę premiery drugiego epizodu Minecraft: Story Mode Season 2 pt. Giant Consequences - odcinek zadebiutuje 15 sierpnia, na komputerach osobistych i konsolach Xbox One oraz PlayStation 4, a także urządzeniach mobilnych.

W Giant Consequences Jesse wraz z kompanami przeżył przygodę w Sea Temples, lecz do domu sprowadził nie tylko wspomnienia i ewentualne artefakty - wraz z Zakonem Kamienia do Beacontown przedostało się potężne monstrum, mogące zmieść miasto z powierzchni Ziemi!

Oprócz tego deweloperzy zapowiedzieli również kompletne wydanie pierwszego sezonu na Switchu, czyli Minecraft: Story Mode. Premiera 8 odcinków (5 oficjalnych i 3 w dodatkowym pakiecie o nazwie Adventure Pass) na konsoli firmy Nintendo odbędzie się 22 w Ameryce Północnej i 25 sierpnia w Europie.


Sprawdź także:
Minecraft: Story Mode

Minecraft: Story Mode

Premiera: 13 października 2015
PC, PS3, PS4, XBOX 360, XBOX ONE, MOB

Minecraft: Story Mode to kolejna produkcja studia Telltale Games, tym razem stworzona we współpracy z zespołem Mojang, autorami kultowego Minecrafta. Ponadto tytuł był tw...

Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?