Homefront: The Revolution - specjaliści mówią jak przetrwać w obliczu rewolucji

Techland postanowił porozmawiać z dwoma specjalistami od survivalu. Wszystko to w związku z premierą gry Homefront: The Revolution.

@ 10.05.2016, 18:23
Marcin "bigboy177" Trela
Czasem coś piszę, czasem programuję, czasem projektuję, czasem robię PR, a czasem marketing... wszystko to, czego wymaga sytuacja. Uwielbiam gry, nie cierpię briefów reklamowych!
pc, ps4, xbox one

Homefront: The Revolution - specjaliści mówią jak przetrwać w obliczu rewolucji

Jeśli nie wiecie co robić, aby przygotować się na inwazję obcych (niekoniecznie z kosmosu) sił zbrojnych, zdaje się, że Homefront: The Revolution będzie dobrym poligonem szkoleniowym. Techland postanowił oddać grę w ręce dwóch specjalistów od survivalu, ci natomiast podzielili się spostrzeżeniami.

Jak czytamy w informacji prasowej, dystrybutor wystosował następujące pytanie: Co zrobisz kiedy stanie się najgorsze? Odpowiedzi udzielili dwaj eksperci:

  • Piotr Czuryłło - najbardziej znany polski preppers
  • Arkadiusz Kups - były komandos, dawnej członek legendarnej 56. Kompanii Specjalnej, a także twórca autorskiego systemu walki kontaktowej Combat 56.

Obaj eksperci mieli okazję zagrać w Homefront: The Revolution, a następnie podzielili się radami, spostrzeżeniami i doświadczeniem w poniższym materiale filmowym. Zachęcamy do zerknięcia. Premiera Homefront: The Revolution odbędzie się już 20 maja, warto więc być przygotowanym. Szczególnie, jeśli macie PC, PS4 albo Xboksa One.


Sprawdź także:
Homefront: The Revolution

Homefront: The Revolution

Premiera: 17 maja 2016
PC, PS4, XBOX ONE

Homefront: The Revolution to kontynuacja wydanej przez firmę THQ strzelaniny z perspektywy pierwszej osoby. Tym razem za tytuł odpowiedzialny jest brytyjski oddział korpo...

Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?