Patch 3.0 dla Pillars of Eternity zadebiutuje w połowie lutego

Twórcy Pillars of Eternity pracują nad kolejną, dość znaczną aktualizacją dla swojej gry.

@ 05.02.2016, 10:51
Marcin "bigboy177" Trela
Czasem coś piszę, czasem programuję, czasem projektuję, czasem robię PR, a czasem marketing... wszystko to, czego wymaga sytuacja. Uwielbiam gry, nie cierpię briefów reklamowych!
pc

Właśnie się dowiedzieliśmy, że patch 3.0 dla Pillars of Eternity zadebiutuje na rynku już 16 lutego bieżącego roku. W tym samym dniu udostępniona zostanie druga część dodatku The White March. Twórcy zdradzili co dokładnie wejdzie w skład aktualizacji.

Update ma za zadanie usunięcie znalezionych do tej pory błędów, jak również zmianę oraz optymalizację niektórych elementów gry. Wśród najistotniejszych zmian twórcy wymieniają:

  • nowy, ujednolicony interfejs pojedynków;
  • optymalizacje twierdzy oraz innych części świata;
  • nowy tryb "Story Time";
  • poprawki błędów, powodujących zmianę poziomu trudności gry w trakcie walk.

Aktualizacja będzie oczywiście w pełni darmowa. A szczegóły na jej temat zaprezentowane zostały na poniższym materiale filmowym. Zachęcam więc do jego oglądnięcia.


Sprawdź także:

Pillars of Eternity

Premiera: 26 marca 2015
PC, PS4, XBOX ONE, SWITCH

Pillars of Eternity to powrót do chwały klasycznych gier cRPG - takich, jak Baldur's Gate oraz Icewind Dale. Za produkcją stoi studio Obsidian Entertainment.Akcja Pillars...

Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?