MechWarrior Online oficjalnie dostępny

Miło nam poinformować, że we wtorek miała miejsce premiera darmowej produkcji studia Piranha Games o nazwie MechWarrior Online.

@ 19.09.2013, 10:37
Marek "gaco" Gacek
pc

MechWarrior Online oficjalnie dostępny

Miło nam poinformować, że we wtorek miała miejsce premiera darmowej produkcji studia Piranha Games o nazwie MechWarrior Online. Gra jest wieloosobową strzelanką w świecie science-fiction, okraszoną świetną grafiką, a odpowiada za nią silnik CryEngine3.

Oficjalna strona, na której możemy bezpłatnie wkroczyć na pole bitwy, podaje, że gracze podczas testowania wersji beta spędzili na zabawie blisko 10 milionów godzin, czyli około 1100 lat. W trakcie tego czasu zniszczeniu uległo blisko 47 milionów nieprzyjacielskich robotów. Aż strach pomyśleć ile to oznacza wystrzelonych pocisków i rakiet.

Z okazji premiery opublikowano nowy zwiastun, który możecie zobaczyć poniżej, oraz przygotowano ekskluzywne wydarzenie pod kryptonimem Operation 24. Jeżeli do 1 października rozegracie 24 mordercze rundy, w nagrodę otrzymacie unikatowy przedmiot w świecie gry. Szarpiecie? A może zamierzacie to czynić? Dajcie znać w komentarzach.
Sprawdź także:
MechWarrior Online

MechWarrior Online

Premiera: 17 września 2013
PC

MechWarrior Online to kolejna produkcja z Mechami, czyli olbrzymimi maszynami w roli głównej! Tym razem powraca jako tytuł do rozgrywek sieciowych. Za jego powstaniem sto...

Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?