MechWarrior 5: Mercenaries - gameplay z wersji pre-alfa

Materiał prezentuje się całkiem nieźle, choć widać, że to wczesna wersja projektu.

@ 06.12.2016, 14:55
Marcin "bigboy177" Trela
Czasem coś piszę, czasem programuję, czasem projektuję, czasem robię PR, a czasem marketing... wszystko to, czego wymaga sytuacja. Uwielbiam gry, nie cierpię briefów reklamowych!
pc

MechWarrior 5: Mercenaries - gameplay z wersji pre-alfa

Seria MechWarrior powstała blisko 30 lat temu. Do tej pory otrzymaliśmy w jej ramach wiele gier, czasem numerowanych, a czasem w ramach spin-offów. Najnowsza jej odsłona, oznaczona numerkiem 5, jest obecnie przygotowywana przez studio Piranha Games, a w sieci pojawił się właśnie film, ukazujący ją w akcji.

Pełen tytuł przedsięwzięcia to MechWarrior 5: Mercenaries. Jak wspomniałem, powstaje on w studio Piranha Games, dzięki któremu otrzymaliśmy również MechWarrior Online. Drugi z projektów jest ciągle rozwijany, a do pierwszego zasiadła całkiem nowa ekipa projektantów i programistów.

"Naszym celem w przypadku MechWarrior 5: Mercenaries jest zapewnienie fanom samodzielnej, fabularnej kampanii dla jednego gracza, oferującej sporą swobodę, jeśli chodzi o prowadzenie rozgrywki oraz walkę, z której słynie seria", powiedział prezydent studia, Russ Bullock.

"Po premierze MechWarrior 5: Mercenaries w 2018 roku zamierzamy nadal wspierać nasze MechWarrior Online oraz jej bazę fanów aktualizacjami i nową zawartością. MWO jest na rynku już 5 lat i planujemy dla niego jeszcze wiele ciekawych rzeczy".

Jeśli chodzi o założenia, akcja przenosi nas do roku 3015. Gracze wcielają się w rolę żółtodzioba, który postanawia wziąć udział w wojnie i zwyciężyć dla wspieranej przez siebie frakcji. Produkcja działa na silniku Unreal Engine 4, a jej premiera odbędzie się wyłącznie na komputerach osobistych w 2018 roku. Na razie nie wiemy nic na temat ewentualnych konwersji na inne platformy.


Sprawdź także:
MechWarrior 5: Mercenaries

MechWarrior 5: Mercenaries

Premiera: 10 grudnia 2019
PC, PS3, XBOX 360

Zmartwychwstanie stalowych legend odbyć może się za sprawą studia Piranha Games. Gracze, w wieku młodzieńczym będąc, wciąż marzyli o coraz potężniejszych maszynach kroczą...

Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?